Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Всесвітній день прибирання

  World Cleanup Day" 2022
  " Хай небо буде мирним, а Україна чистою!" під таким гаслом 17 вересня 2022 року здобувачі освіти ліцею с. Павлівка разом з мільйонами активістів зі 191 країни світу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання! Основна мета акції - формування культури чистоти, об'єднання зусиль заради екологічного майбутнього, порятунку планети від сміття. Учні разом з вчителями сформували кілька локацій, які за кілька годин стали чистими і привабливими. Окрім традиційного прибирання, в цьому році новий формат прибирання - цифрове! Кожен з вас має можливість долучитись до акції, видаливши зайву інформацію зі своїх гаджетіа, хмарних сховищ, електронних ресурсів. Долучайтеся до акції, та зменшать кількість енергії, яка використовується приладами!#ПобачивПрибери #LetsDoItUkraine #WorldCleanup

  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  Здобувачам освіти в наш час потрібно бути здоровими. В рамках « Олімпійського тижня» який проходить у ліцеї с. Павлівка було проведено ряд цікавих заходів. Учні 10 класу доєднатися до фоточеленджу « Я і спорт» а учні 5-8 класів створили свій відеочелендж « Мій улюблений вид спорту».

  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Благодійна акція «Смілива гривня»

  Національний банк України ініціював всеукраїнську благодійну акцію «Смілива гривня», в якій наш ліцей бере участь і ми хочемо запросити долучитися до акції і Вас.
  Долучитися до акції ви можете в Пунктах мобілізації монет (магазини нашого села та фойє ліцею с.Павлівка).
  В межах акції ми збираємо монети номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень та передаємо зібрані кошти на допомогу Збройним Силам України.
  Мета проведення акції – не тільки зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, а й поширити культуру благодійності серед дітей та молоді.
  Термін проведення благодійної акції “Смілива гривня” – з з01 серпня до 31 жовтня 2022 року
  Просимо Вас підтримати нашу благодійну акцію.
  Учнівська рада ліцею с.Павлівка
  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День позитивного мислення

  У кожного з нас є шанс прокинутись зі словами “Сьогодні все буде добре!”.
  13 вересня в світі щорічно відзначають День позитивного мислення. Здобувачі освіти 10-б класу закликають усіх мислити лише позитивно.
  Вітаємо із Днем позитивного мислення та бажаємо з легкістю зустрічати перешкоди, а також дивуватись найпростішому!
  Живіть зараз і сьогодні, частіше пробуйте розслаблятися, навчиться дякувати, кожен день робіть добру справу, уявіть прекрасне майбутнє і найголовніше - відштовхуйте негативні думки. Пам'ятайте, позитивно налаштовані люди ніколи не скаржаться на своє життя, проблеми для них - спосіб самовдосконалення.І найголовніше..... запам'ятайте алгоритм: Позитивне мислення - Успіх - ПЕРЕМОГА!!!!💙💛🇺🇦🙏🙏🙏
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  Олімпійський тиждень в ліцеї с.Павлівка триває... Щоб навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в ліцеї щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.
  Працюємо на Перемогу!!!💙💛
  Все буде Україна!🇺🇦
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день грамотності

  Міжнародний день грамотності відзначається щороку у вересні ,щоб привернути увагу та занепокоєння проблемами грамотності, які існують як на рівні країни, так і в усьому світі.
  Міжнародний день грамотності був заснований Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) у 1966 році, щоб «нагадати громадськості про важливість грамотності як питання гідності та прав людини».
  Міжнародний день грамотності актуалізує відповідальність за проблеми неписьменності та основ освіти. Адже, незважаючи на досягнутий прогрес, проблеми із грамотністю залишаються і нині.
  Здобувачі освіти 2-б класу (вчитель Глушко Н.В.) продемонстрували свої навички читання у рамках бібліотечного уроку під назвою "Читаючи - пізнаємо світ".
  Вчимося! Наближаємо Перемогу!💙
   

   

   

   

   

  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 «8» 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
  Всього новин: 244
;