Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Навчання за програмою

  Учениці нашого ліцею пройшли навчання за програмою "Базові навички медіатора шкільної служби розв'язання конфліктів" та отримали сертифікати.Вони зможуть впроваджувати здобуті знання та навички для вирішення конфліктних ситуацій в учнівському середовищі.Вітаємо!

  Возможно, это изображение 4 человека и люди стоят 

  Возможно, это изображение 4 человека

  Нет описания фото.

  Нет описания фото.

  Нет описания фото.

  Нет описания фото.

  Возможно, это изображение один или несколько человек и текст

  26.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  КОНКУРС дитячих робіт «КАЛИНІВСЬКА ПИСАНКА - 2022»

  У конкурсі взяло участь 238 учасників з освітніх закладів Калинівської громади. Здобувачі освіти ліцею с. Павлівка долучилися до конкурсу та здобули три призових місця.
  Щиро дякуємо усім учасникам конкурсу за вашу активність, творчість, фантазію, адже вміти створювати прекрасне своїми руками — справжній талант.
  Щиро вдячні педагогам, батькам за підтримку та допомогу в участі ваших дітей у конкурсі.
  ВІТАЄМО переможців конкурсу дитячих робіт «КАЛИНІВСЬКА ПИСАНКА - 2022»:
  • Дичук Анастасія (ліцей с. Павлівка)
  • Кузьмик Денис (ліцей с Павлівка)
  • Черниш Даша (ліцей с. Павлівка)
  Все буде Україна!
  Возможно, это изображение 1 человек, стоит, роза и в помещении
  Возможно, это изображение 1 человек, стоит и в помещении
  Возможно, это изображение 1 человек и в помещении
   
  26.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Великодні подарунки українським захисникам

  Здобувачі освіти, вчителі та працівники ліцею розфарбували патріотичними кольорами великодні подарунки українським захисникам. Великдень - свято у яке думки лише чисті,віра безмежна,а справи добрі.Диво Господнього Воскресіння відчують захисники,які отримають в знак шани й вдячності цей святий хліб. Листівки від найменших,ангели- обереги та крашанки стануть оберегами для тих,хто береже нашу рідну землю...

  Возможно, это изображение торт

  26.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Флешмоб "Благородне серце Вінниччини разом з ЗСУ"

  Народна мудрість стверджує, що земля може нагодувати людину своїм хлібом, напоїти водою зі своїх джерел, але захистити себе не може. Тому це святий обов'язок тих,хто живе на цій землі. Учасники освітнього процесу ліцею с.Павлівка взяли участь у флешмобі "Благородне серце Вінниччини разом з ЗСУ" і висловили щирі слова вдячності.Разом ми сила!

   

  18.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Психологічний супровід

  В умовах воєнного стану все більше набуває особливостей психологічний супровід всіх учасників освітнього процесу. В ліцеї с.Павлівка вчителі початкових класів, соціальний педагог - Хорєва Є.Г. та практичний психолог - Семенюк О.В. проводять мотиваційні онлайн " ранкові зустрічі", які створюють позитивну атмосферу на день, допомагають учням навчитися співпрацювати, обговорити проблеми, спільно знайти шляхи їх вирішення. Після проведених мотиваційних зустрічей діти більш відкрито спілкуються, обмінюються інформацією, пропонують власні ідеї розв'язання проблемних ситуацій.

   

  18.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Фоточелендж “Зоряні мрії дітей України”

  Учні ліцею с. Павлівка долучилися до фоточеленджу “Зоряні мрії дітей України”, присвячений Всесвітньому дню авіації і космонавтики, та професійному святу працівників ракетно-космічної галузі України, який відзначають 12 квітня 2022 року. Україна — визнана у світі космічна держава. Вона належить до числа провідних країн на ринку космічних послуг і технологій. Перший космонавт України Леонід Каденюк здійснив свій політ 19 листопада 1997 року, у складі міжнародного екіпажу на американському космічному кораблі «Columbia». Ми переконані, що після нашої Перемоги космічна галузь країни відродиться, зміцніє і легендарні «Мрії» будуть виводити космічні кораблі України у простори Всесвіту!
  Нехай здійсняться Мрії дітей України!
  Возможно, это изображение (1 человек и текст «REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»)
  18.04.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 «3» 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 187