Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Яскраві кольори вересневого свята...

  Подвір'я,скупане у білосніжних бантах,першим дзвоником запросило учнів розпочати новий навчальний рік.В оновленому закладі-інноваційне інтерактивне свято.Після урочистого привітання начальника відділу освіту,молоді та спорту Галини Фурман,гарних побажань директора школи Тетяни Шуманської та в.о.старости Тетяни Зубко павлівські школярі побували на своєму першому уроці.А далі розпочалася магія майстер-класів:аквагрим,урок живопису,бісероплетіння,в'язання крючком,розпис глиняного посуду,виготовлення садових скульптур,буккросинг,особиста гігієна-догляд руками,оригамі,робота з лобзиком, гандбольний практикум- цікаві пізнавальні локації,на яких і діти,і батьки,і вчителі були активними учасниками.Безліч фотозон,підготовлених учителями школи,стали популярними місцем для імпровізованих фотосесій.Танцювальний флешмоб"З Україною в серці"став яскравим фінальним акордом урочистостей у загальноосвітній школі І-ІІІ ст.с.Павлівка. Символом 2021/2022 н.р.стало зелене яблуко з кольоровими олівцями на білому фоні - це нові знання та ідеї,які мають дозріти у пізнанні кожного павлівського школяра. Розпочинаємо розфарбовувати 2021/2022 н.р.яскравими кольорами знань,умінь та навичок.

  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Свято останнього дзвоника

  27 травня для учнів школи було проведено свято останннього дзвоника.

  02.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  Прощавай Букварику!

  27 травня для учнів перших класів класними керівниками Кособуцькою Т.В., Лисак Н.П. та бібліотекарем школи Клімішиною Р.Г. проведено свято "Прощавай Букварику!". Учні перших класів стали почесними читачами шкільної бібліотеки.

  02.06.2021 | Aдмін | Читати далі

  День вишиванки

  День вишиванки — це не лише свято національної свідомості, патріотизму, а й краси та дружби. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок.     День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

  Щороку учні та вчителі нашої школи яскраво відзначають День вишиванки. Цікавими  були різні заходи і в ЗОШ  IIII ступенів с. Павлівка, а саме:  творча виставка «Вишиванкові візерунки», вернісаж сімейних фото «У вишиванці вся моя сім’я», фотовиставка «Шкільне свято у вишиванці».

  20.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті та примирення

  У сонячні травневі дні, коли розквітає яскравими барвами природа , ніби підкреслюючи цінність людського життя, ми вшановуємо пам’ять про подвиг українського народу у боротьбі за свободу. День пам’яті та примирення, День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 76-а річниця вигнання нацистів з України - усе це про 8 і 9 Травня.Не використати таку подію для військово- патріотичного виховання у школі навіть під час пандемії педагогічний колектив не може і не має права , особливо в умовах сучасної боротьби українців за мир і незалежність.
  Ось тому у школі заступником директора з виховної роботи, педагогом – організатором, класними керівниками та учнями був проведений невеликий , але дуже емоційний захід - лінійка Пам’яті. Короткі виступи вчителів , хвилина мовчання , розповіді учнів про прапрадідів , які були учасниками війни .. А потім - покладання живих квітів до встановлених на фасаді школи меморіальних дощок Героїв Радянського Союзу Волинця П.В.,Ковальчука І.І.,учасника війни на Сході Юрія Бабка,до підніжжя монумента Пам’яті про полеглих павлівчан у центрі села , до могил воїнів на сільських кладовищах , флешмоб « Прапор миру» . А символом і емблемою свята стала квітка ,що береже пам'ять онуків про дідів , які здобули для нас мир , - червоний мак .
  11.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я"

  Учні ЗОШ с. Павлівка долучилися до фестивалю ранкової зарядки " Рух заради здоров'я ".

  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 187