Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  День Державного прапора України

  Дякуємо захисникам України за відвагу, мужність та за кожен новий день! 🇺🇦 Хай прапор України гордо в'ється та наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього!

  08.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Пам'ятаймо про минуле, дбаймо про сьогодення!

  Пам'ятаймо про минуле, дбаймо про сьогодення, щоб у нас було майбутнє! Літні канікули - час не тільки для відпочинку,а й можливість для корисних і потрібних справ.Учні 9 – Б класу ліцею с. Павлівка разом з класним керівником Ожарівською Н.О. навели лад біля меморіалу у центрі села, який встановлено в знак вічної шани загиблим воїнам у Другій світовій війні.
  Пам’ять – це нескінченна книга.
  Сучасне молоде покоління завжди повинне пам’ятати не тільки про живих, але й про мертвих, які віддали своє життя за наше краще майбутнє,шанувати й поважати тих,хто сьогодні виборює незалежне небо над Україною.
  08.09.2023 | Aдмін | Читати далі

  Рада з молодіжних питань при Президентові України

  Цей день настав! 🤩
  Друзі, раді повідомити, що Рада з молодіжних питань при Президентові України спільно з Міністерство молоді та спорту України та міжнародними партнерами відкриває реєстрацію на наймасштабніший захід для найкрутіших представників та представниць молодіжної сфери з усієї України - "Український молодіжний форум: відновлення в єдності", який присвячений цьогорічному відзначенню Міжнародного дня молоді ☝️
  Про що говоритимемо❓Про молодь в широкому сенсі слова, поточну ситуацію в молодіжній сфері, про виклики сьогодення та можливі рішення, євроінтеграцію, відбудову, повернення та багато іншого.
  Чим Форум відрізнятиметься від усіх інших❓Найперше, це буде унікальна можливість поспілкуватися зі стейкхолдерами молодіжної політики, а також долучитися до формування пропозиції, які пізніше будуть презентовані напряму Президентові України.
  Тож, якщо ви щиро вболіваєте за розвиток українського молодіжного сектору та готові долучитися до його відбудови, будемо раді побачити вас серед учасників Форуму 🙌
  📌Реєстрація та усі деталі про місце, дату, час та наших партнерів шукайте за лінком в першому коментарі
   
  29.07.2023 | Aдмін | Читати далі

  Звіт директора ліцею с.Павлівка

  09.06.2023 року відбувся звіт директора ліцею с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області Тетяни Шуманської про діяльність освітнього закладу у 2022/2023 навчальному році. Воєнний час навчив жити і працювати у новому змішаному форматі , адже безпека сьогодні це питання номер один для кожного з нас.Підсумовуючи роботу у навчальному році про основні виконані роботи прозвітовано. .Освітнє середовище,навчальна діяльність здобувачів освіти,оцінювання педагогічної діяльності працівників та управлінські процесу закладу - це пріоритетні напрямки роботи,які системно створюють позитивний та висококваліфікований імідж ліцею серед освітніх закладів Вінницької області.Директор ліцею разом із педагогічним колективом постійно впроваджують нові освітні тенденції в роботу закладу,це відчувають усі учасники освітнього процесу.Це є підтвердженим фактом,адже роботу директора ліцею Тетяни Шуманської,шляхом відкритого голосування, оцінено "Задовільно". Колектив натхненно продовжує працювати далі з молитвою про вільне, мирне небо і з вірою у ПЕРЕМОГУ.

  09.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  Випуск 9-тих класів 2023

  8 червня 2023 року 50 випускників 9-х класів Павлівського ліцею отримали свідоцтва про базову середню освіту і це для багатьох стало кроком у самостійне життя. Випускників щиро привітали директор ліцею Шуманська Т. М , педагоги, батьки, друзі та рідні. Звучали побажання успіху, миру та благополуччя від класних керівників, слова подяки вчителям та батькам від випускників . Хвилюючим моментом на святі стала поява батька-військовослужбовця ЗСУ, який на один день приїхав на випускний і зробив незабутній сюрприз своїй донечці. Дорогі наші випускники, бажаємо вам здійснення усіх ваших мрій, добробуту родинам та віри у власні сили. Щастя і успіху вам ! В добру путь !

  09.06.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний день захисту дітей

  1 червня, у перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Це свято - нагадування суспільству про необхідність захищати права дитини, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними громадянами своєї країни. Сьогодні у нашому ліцеї для учнів 1-4 класів проведено квест до Дня захисту дітей. Діти отримали масу задоволення та позитивних емоцій від пошуку станцій та завдань, які виконували. В ході проведення дня діти з задоволенням доєдналися до пісенного флешмобу спільно заспівавши одну з найулюбленіших пісень «Ой у лузі червона калина», відвідали зону аквагриму, де юні художниці ліцею втілювали у малюнках усі їхні побажання. Далі усі разом з радістю прийняли участь у танцювальному челенджі, втілювали наближення ПЕРЕМОГИ у малюнках на асфальті а на завершення святкових заходів діти мали можливість посмакувати смачними пирогами, які для дітей спекли працівники їдальні.

  02.06.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 «11» 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 402
;