Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Всеукраїнський день бібліотек

  Щорічно 30 вересня відзначається Всеукраїнський день бібліотек. Бібліотека – це справжня скарбниця, яка зберігає пам'ять і мудрість народу.
  Сьогодні в Україні налічується близько 40 тисяч бібліотек. У них працює понад 52 870 співробітників, а послугами книгосховищ користуються більше 17 мільйонів 490 тисяч читачів. Спробуйте тепер сказати, що бібліотеки — це минуле століття. Нічого подібного!
  Безсумнівно, зараз можна завантажити й купити практично будь-яку книгу, але!
  По-перше, усіх книг не купиш, а в бібліотеці їх можна взяти абсолютно безкоштовно.
  А по-друге, в бібліотеці є особлива, чарівна «книжкова» атмосфера, яка об’єднує однодумців.
  Бібліотекарем ліцею с.Павлівка Клімішиною Р.Г.до дня бібліотек було проведено фоточелендж "Читаємо і родинному колі"
  Проведіть свій вечір за читанням. Адже читати не шкідливо, шкідливо не читати!!!!
  30.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Українсько-швейцарський проєкт Діємо для здоров‘я

  Учні ліцею с. Павлівка продовжують приймати участь в @Українсько-швейцарському проєкті Діємо для здоров‘я, physportmedia, UkraineActive Проводимо корисно не тільки заняття а й перерви. «Веселі перерви» - невід’ємна частина навчального процесу.
  30.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День миру

   
   
  21 вересня щорічно відзначається Міжнародний день миру. Для України це свято має особливе значення. Протягом усієї історії українська держава боролася за своє мирне існування. І в 2022 році Україна величезною ціною бореться проти російської агресії , щоб наші нащадки ніколи не знали війни. Учні ліцею с.Павлівка провели ряд заходів в рамках відзначення свята. Учні 1-2 класів виготовили патріотичні долоньку « Я за мир», учні 3-4 класів своїми маленькими рученятами створили квітку миру, учні 5-6 класів малювали малюнки на тему « Діти України за мир!», учні 7-8 класів виготовили голубів миру а найстарші учні 9-11 класів влаштували патріотичний флеш-моб «Мир - це…».
  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Завершення Олімпійського тижня!

  Олімпійський тиждень завершено!!!💪
  В рамках тижня ліцеїсти 1-4 класів брали участь у виставці малюнків "Спорт - це здорово!",а здобувачі освіти 9-11 класів зробили селфі "Я і спорт",але найвища нагорода - це звичайно перемога у змаганнях...🥇🥈🥉⚽🏀🏆
  Пишаємося нашими спортсменами!💙💛
  Ну і звичайно як Олімпійський тиждень без Олімпійського уроку. Він вкотре нагадав нам, що "Діти - Олімпійська надія України"
  Тож бажаємо всім українцям тільки перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!🇺🇦💯
   
   
  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Перше засідання новосформованої учнівської ради

  В реаліях сьогодення як ніколи актуально постає питання згуртованості та організації суспільства. 🇺🇦
  19 вересня відбулося перше засідання новосформованої учнівської ради. Кожен свідомий учень, що виявив бажання брати участь у самоврядуванні долучився до зборів. Оскільки лише структурованість сприяє продуктивній роботі учнівської організації, то на зборах було сформовано новий склад комісій і розглянуто питання розподілу обов'язків між членами учнівської ради. Як усім відомо, планування є невід'ємною частиною роботи організації учнівського самоврядування, тож учасниками також було обговорено і затверджено план роботи на 2022-2023 навчальний рік. Попереду залишається невелика частина роботи - лише втілити плани у реальність😉😂
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Єдиний урок безпеки

  Новий навчальний тиждень ліцеїсти с.Павлівка розпочали з Єдиного уроку безпеки. Онлайн-урок проведено з ініціативи ГУ ДСНС України у Вінницькій області,за участі головного інспектора відділу ОППР та ЗЦЗ Хмільницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області,капітана служби цивільного захисту Наталії Ткаченко та головного інспектора відділу ОПР МРУ ГУ ДСНС України у Донецькій області,старшого лейтенанта служби цивільного захисту Еріка Фоменка.Здобувачі освіти 1-11 класів стали уважною аудиторією для нових лекторів, запам'ятовуючи корисну інформацію: правила безпечної поведінки вдома,на вулиці; опрацювали алгоритм дій "Увага!Небезпечна знахідка"; повторили правила поведінки біля водойм, в екосистемах та під час сигналу "Увага!Повітряна тривога!".Формування у дітей практичних навичок з безпеки життєдіяльності - це завдання номер один для батьків, педагогів, працівників надзвичайних служб. На жаль, тепер для українських дітей це життєво необхідні уроки, які ігнорувати не маємо права,бо це наше життя,наша безпека.

  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41
  Всього новин: 244
;