Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Фотоконкурс "НАЙГАРНІШИЙ ШКІЛЬНИЙ КВІТНИК УКРАЇНИ"

  Ліцей с. Павлівка доєднався до
  фотоконкурсу "НАЙГАРНІШИЙ ШКІЛЬНИЙ КВІТНИК УКРАЇНИ".
  Представляєм світлини клумб на подвір'ї нашого закладу освіти, які цьогоріч радують своєю красою, чарівністю і неповторністю.
  Дякуємо #Flowers4School !
  Саме зараз квітнуть наші КВІТИ ПЕРЕМОГИ!
  Для перемоги в фотоконкурсі нам потрібні ВАШІ вподобання!
  Тож подаруйте їх нам!
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  День пам'яті та примирення

  День пам'яті та примирення — пам'ятний день в Україні, який відзначають 8 травня. Цей день присвячений пам’яті тих мільйонів людей, чиє життя було обірвано насиллям світового масштабу, усім загиблим і усім тим, хто вижив та пройшов через усі кола пекла Другої світової війни.
  Традиційно напередодні дня, який зацвітає маками пам'яті по всій Європі, учні ліцею с. Павлівка впорядковують територію біля центрального обеліска. З роками не стирається пам’ять і не забувається безсмертний подвиг нашого народу.
  Пам'ятаймо тих, хто боровся за Україну тоді. Шануймо тих, хто воює за неї сьогодні!
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ПРОЄКТ «МІШЕЧОК»

  З метою формування дбайливого ставлення до довкілля, поширення екозвичок та відмови від поліетилену, зменшення негативного вплив на навколишнє середовище Міжнародний молодіжний рух "School Recycling World" проводить щорічний Всеукраїнський проєкт «Мішечок» до якого долучилися здобувачі освіти ліцею с. Павлівка.
  Учні разом зі своїми батьками виготовили мішечки, сумки для щоденного користування та використання в побуті.
  Надихайтесь ідеями виготовлення і використання багаторазових торбинок! Збережіть більше природних ресурсів на Землі!
  Разом з нами станьте на шлях екосвідомого громадянина!
  Врятуймо нашу планету від надмірного засмічення пластиком починаючи зі свої родини!
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Проєкт "Вирощування рослин та догляд за ними"

  До озеленення та доглядом рослин на території ліцею с. Павлівка долучилися здобувачі освіти 5 -х класів.
  Проєкт "Вирощування рослин та догляд за ними" поєднав в собі різноманітні види активностей: збирання в лісі природнього матеріалу для мульчування рослин; практичні вміння догляду за рослинами та їх підживлення.
  Такі проєкти дають можливість створенню умов до залучення усіх учасників освітнього процесу до активної творчої діяльності, розвиває практичні навички, уміння працювати в команді.
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Сад перемоги

  Дерево - це корінь життя,дерево це символ розвитку,стабільності.Школа - це символ дитинства,прекрасної юності,символ безмежного світу знань.Переплітається гілля життя у кожного по-різному,але завжди існуватиме єдиний початок для кожного - стіни рідної школи,сходинки ліцею,класні кімнати і ті довгі уроки,які стануть швидко лише світлим маревом спогадів.Ліцей с.Павлівка - істина пізнання й дорослішання для багатьох випускників,місце шкільних спогадів та безтурботних років.Кожен учень живе в пам'яті вчителів,у кумедних історіях,які стають нетлінним літописом.Проте кожен випуск від щирого серця бажає залишити й свій автограф на шкільних сторінках сьогодення.Випускники 2023,отримавши підтримку батьків,залишили свій "підпис" на території місця,яке стало для них колискою знань та олімпом перших перемог:висадили катальпи,павлонії,будлеї. Дерева,висаджені нашими руками,розквітатимуть квітами української незламності,сили та витривалості.Дерево щороку буяє квітом,людина щодня навчається,а Україна щомиті стає міцним гранітом єдності.Нехай ці пам'ятні дерева стануть символами святої Перемоги і згадкою про те,що життя завжди перемагає й відроджується,як дерево, щороку!!!Віримо,перемагаємо й пишаємося своєю Україною,відважними Героями, своїм ліцеєм с.Павлівка!!!!

  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Проект "КВІТИ ДЛЯ ШКОЛИ"

  Сьодні у День Сонця ми маємо можливість милуватися весняними квітами завдяки проекту "КВІТИ ДЛЯ ШКОЛИ" від компанії #flowers4scnool.
  В квітні розпочався другий етап благодійного проекту . Компанія " Флоріум Фундація" створила онлайн- платформу для збору благодійних внесків доя кожного закладу освіти , який приймає участь у проєкті.
  Бажаєте підтримати дітей ліцею с. Павлівка виростити квіти перемоги?
  Переходьте за покликанням: https://flowers4school.com/liczej-s-pavlivka-kalinivsko.../ натисніть кнопку "ПіДТРИАТИ" (10 грн внеску = 1 цибулина ).
  Квіти - це символ відродження Нової України, які будуть вирощені руками наших дітей. Сотні тисяч учнів зможуть висадити свою квітку перемоги.
  Віримо, що вже дуже скоро ми зможемо назвати їх " Квітами перемоги".
  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 «7» 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
;