Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Завершення тижня народознавства у Ліцеї с. Павлівка

  Народознавство - то оберіг нації, оберіг України, оберіг життя. Учні 9-Б класу, разом з класним керівником Галиною Гунько, завершують тиждень народознавства у Ліцеї с. Павлівка. Наш проєкт нагадав усім, що українська духовна культура - ексклюзивна, неповторна, самодостатня. "Свого не цурайтеся..."- писав Кобзар, шануйте нашу сакральну спадщину, закодовану у вишиванках та топонімах, у прислів'ях, приказках, фольклорних символах та святих оберегах. Україна починається з кожного, починається щодня!!!!💛💙

  09.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Місячник шкільних бібліотек

  Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувся під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».
  Бібліотекарем Раїсою Клімішиною спільно з педагогами Наталією Глушко, Світланою Плахотнюк і Наталією Любенькою та учнями других і третіх класів проведено віртуальну подорож"Мандрівка в країну писемності", адже наше завдання сприяти формуванню в здобувачів освіти національної ідентичності, самобутності, любові до державної мови, поваги до культурного та історичного минулого України.
   
  Кожен з нас має робити надалі все, аби наблизити час Перемоги, час Миру.💙

   

  09.11.2022 | Aдмін | Читати далі

  Топоніми - сакральний усний символ України

  Топоніми - це сакральний усний символ кожної громади України. У цих, іноді кумедних, назвах сільських місцин глибоко захована народознавча нитка, яка міцним стібком зшиває покоління, дні, роки, століття. Мала енциклопедія павлівських топонімів - ексклюзивна підбірка живих та колоритних назв. Учні 11 класу разом з класник керівником Оксаною Гринчук запрошують вас на прогулянку рідними місцинами.