Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Безпека руху- це безпека нашого життя!

  Головний спеціаліст відділу освіти,молоді та спорту Блажченко О. В. з дільничими інспекторами відвідали сьогодні ліцей с. Павлівка. Інспектори провели з учнями ліцею бесіду про дотримання правил дорожнього руху та роздали світловідбиваючі смужки. Також інспектори наголосили,що безпека руху- це безпека нашого життя!

  22.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика

  Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика - це щорічне вшанування не тільки рідного слова,а й статусу української мови у світовій спільноті.Мова - це НАЦІЯ,мова - ДЕРЖАВА,НАРОД,БАТЬКІВЩИНА,це НЕЗАЛЕЖНІСТЬ І ДЕМОКРАТІЯ. Творчі й талановиті,маленькі й дорослі ліцеїсти с.Павлівка зібралися сьогодні для того,аби активізувати знання,відчути атмосферу творчих пошуків,поглибити знання з улюбленого предмета.Світову естафету проведення конкурсу ,розпочату 27 жовтня,ліцей с.Павлівка прийняв 7 листопада 2023, учні 3-11 класів стали учасниками І етапу Міжнародного конкурсу імені Петра Яцика. Працюємо,навчаємося заради збереження неповторної й солов'їної мови,заради збереження жовто-блакитної держави🇺🇦

   

  07.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Методичні об’єднання вчителів природничо – математичного та суспільно – гуманітарного циклів

  «Творчо працюємо та ділимось досвідом!» - під таким гаслом були проведенні методичні об’єднання вчителів природничо – математичного та суспільно – гуманітарного циклів в ліцеї с.Павлівка.
  Вчитель хімії та біології Любчик Оксана Володимирівна поділилась своїм досвідом впровадження методики критичного мислення на уроках біології, провела майстер – клас, на якому показала ряд практичних вправ та прийомів, які сприяють розвитку критичного мислення здобувачів освіти, підвищують мотивацію учнів, формують співпрацю, творчість та креативність.
  Практичне використання електронних освітніх ресурсів у своїй діяльності показала вчитель української мови і літератури Наконечна Оксана Борисівна. Сучасні освітні платформи графічного дизайну, інтерактивні електронні плакати та технології допомагають вчителю швидше підготуватись до уроку, створювати сучасні навчальні матеріали, які формують інформаційно-комунікаційну компетентності усіх учасників освітнього процесу.
  Вчитель української мови та літератури Гринчук Оксана Миколаївна, розкрила специфіку опрацювання інформаційних, художніх та медійних текстів для формування ключових компетентностей здобувачів освіти.
  На завершення практичний психолог Бурлака О.В. провела вправу Світлани Ройз «Дай п’ять!» на відновлення власних сил. Адже у складний час особливо важливо спиратися на силу на мрії, які обов’язково забудуться! Зараз у нас одна мрія на всіх – ПЕРЕМОГА!
  07.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  змагання міського етапу з шахів за програмою Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2023-2024 н.р.

  01.11.23 в БДТ м. Калинівка відбулися змагання міського етапу з шахів за програмою Гімназіади серед учнів закладів загальної середньої освіти Вінницької області у 2023-2024 н.р.
  Вітаємо наших переможців, які здобули
  ІІ місце 🥈🏆👏
  Наш ліцей представляли :Чорний Олександр,Слободянюк Андрій ,Борівська Наталія та вчитель фізичної культури Сторожук Олександр Петрович.
  Чорний Олександр отримав також грамоту у номінації " Кращий гравець"👏🏆
  Дякуємо нашим учням за їхню працю та успіхи👏🤗🏅
  07.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ,УКРАЇНО!".

  Протягом жовтня у нашому ліцеї пройшов Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом "ВІРЮ В МАЙБУТНЄ ТВОЄ,УКРАЇНО!".
  Метою заходів було поглибити пізнавальні інтереси здобувачів освіти до рідного краю, як складової України, виховувати у них повагу і шанобливе ставлення до історико-культурної спадщини, пробудити почуття національної свідомості, любові та поваги до своєї Батьківщини.
  У рамках місячника було проведено ряд цікавих та захоплюючих заходів зі здобувачами освіти 1-11 класів:
  - бесіди, дискусії, години спілкування: "Я і Україна", "Державницькі традиції України", "Люби Україну не за те, що вона велична, а за те, що вона твоя";
  - книжкові виставки: "Україна-моя Батьківщина", "Мова-духовний скарб нації", "Козацькому роду-нема переводу";
  -конкурс малюнків " В нашім серці Україна";
  Конкурс віршів "Я- українець,і я цим пишаюсь"
  - буккросинг з літератури патріотичної тематики "Передай книжку другу"
  - створено відео- презентації "За що я люблю Україну".
  Місячник закінчився, але бібліотека й надалі буде забезпечувати цікаве дозвілля здобувачів освіти, продовжить розширювати коло своїх читачів та радо зустрічатиме всіх бажаючих!
  07.11.2023 | Aдмін | Читати далі

  День гарбуза

  26 жовтня - День гарбуза 🎃🎃🎃
  Нашу Україну неможливо уявити без цього сонячного овочу. Різний за формою, кольором, смаком гарбуз може бути окрасою на будь-якому столі. 🧡
  Вчителі 4-А та 4- Б класів ,Лисак Н. П. та Кособуцька Т. В., підготували цікаві виховні години. Учні дізналися багато цікавого про гарбуз, його користь для організму, про українські традиції, пов'язані з цим сонячним овочем. 🧡Також намалювали малюнки 🎃.
  День гарбуза - неофіційне свято, але гарна нагода для позитивних емоцій, радості спілкування та добрих сімейних чи колективних традицій🎃.
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 «4» 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 401
;