Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Учнівське самоврядування

УЧНІВСЬКЕ САМОВРЯДУВАННЯ 

 

 • План роботи учнівської організації "Павлівчани"
 •                                          

  ПРЕЗИДЕНТ ЛІЦЕЮ

                                         

  Бондар Тетяна

  ПРЕМ'ЄР-МІНІСТР ЛІЦЕЮ

   

  Учнівське самоврядування — це представницький орган, який виражає та захищає права та інтереси учнів, забезпечує потреби учнів в ліцеї, здійснює контроль над виконанням обов'язків учнями, є організатором та співучасником шкільного життя.

   Організація ліцею «Павлівчани» створена на добровільній основі, самодіяльне об'єднання учнів і дорослих, вільне від будь - якого впливу партій і діє згідно Конституції України, Конвенції ООН «Про права дитини» та Статуту ліцею.

   Діяльність організації спрямована на сприяння національного відродження, виховання та самовиховання на основі загальнолюдських цінностей,  прищеплення любові до України, її трудового народу, мови та культури, турботи до ближнього , милосердя та поваги до старших, готовності берегти та примножувати багатства природи рідного краю,  розвитку індивідуальних здібностей і нахилів, зміцнення здоров'я.

   Найвищим органом влади учнівського самоврядування  є  конференція, яка проводиться раз на рік.

   Рада здобувачів освіти – найвищий виконавчий орган учнівського самоврядування, робота якого спрямована на розвиток учнівської ініціативи, дисципліни  та особливостей у відповідності до задоволення своїх потреб та інтересів.

      Учнівська рада обирається на загальних зборах і підзвітна їм один навчальний рік.

  Учнівська рада є гарантом прав та свобод учнів, які затверджені у статуті організації «Павлівчани» і не суперечать Конвенції ООН про права дитини.

      Учнівська рада формує постійні комісії, які виконують функції згідно з їх призначенням.

     Склад комісій визначається і затверджується на засіданні УР.

     Президент організації «Павлівчани» очолює виконавчий орган УР, розподіляє обов'язки між її членами.

  Прем’єр-міністр є правою рукою президента, за його відсутності виконує обов’язки президента.

   

  Структура постійно діючих комісій УР:

  1.Комісія інформації та громадських зв’язків

  2.Комісія дисципліни та порядку

  3.Комісія освіти

  4.Комісія культури та дозвілля

  5.Комісія господарських справ

  6.Комісія по спорту та здоровому способу життя.

  7.Комісія милосердя

   

  Мережа органів учнівського самоврядування в

  ліцеї с. Павлівка на 2023-2024 навчальний рік

   

  Назва організації: «Павлівчани». Члени організації – 411 учнів ліцею.

  Форма організації роботи – парламентсько-президентська республіка.

   

   

   Комісії

  класи

  Кількість дітей

  1.

  Комісія освіти

  5-11 кл.

  5

  2.

  Комісія дисципліни і порядку

  5-11 кл.

  4

  3.

  Комісія милосердя

  5-11 кл.

  3

  4.

  Комісія культури та дозвілля

  5-11 кл.

  4

  5.

  Комісія господарських справ

  5-11 кл.

  3

  6.

  Комісія здорового способу життя.

  5-11 кл.

  4

  7.

  Комісія інформації та громадських зв'язків

  5-11 кл.

  5

   

   

   

  Всього учнів:

  28 учнів

   

  Завдання комісій:

   

  ·        Комісія інформації та  громадських зв’язків

  Мета. Налагодити зв'язок із представниками інших закладів освіти для поширення власних ідей, для обміну досвідом, взаємозбагачення, представлення на різних рівнях; залучити до роботи ліцею цікавих людей; розширити коло знайомств; зав'язати дружні стосунки з творчими колективами, державними діячами, талановитими людьми; залучити учнів до співпраці з різноманітними службами та організаціями.

  Комісія по зв'язках співпрацює з громадськими та державними організаціями, особливо з молодіжними організаціями патріотичного спрямування, організовує поїздки учнів ліцею на екскурсії, які проводять представники вищезазначених організацій, колективи ліцею, налагоджує зв'язки з відомими політиками, поетами, художниками, співаками, запрошує їх на творчі вечори; комісія проводить обмін досвідом із дружніми  колективами ліцею.

                 

  ·        Комісія освіти

  Мета. Виховати освічену людину, непересічну особистість, людину високої правової культури, соціально зорієнтовану, духовно багату, національно свідому.

   Комісія веде облік відвідування, організовує огляд знань, допомагає учителям – предметникам в підготовці і проведенні олімпіад, конкурсів, предметних вечорів, проводить контроль за використанням режиму дня.

   

   

   

  ·        Комісія дисципліни та порядку

  Мета. Виховати висококультурну особистість; навчити поводити себе в будь-якому колективі та товаристві; старших шанувати, поважати працю вчителя, берегти батьків; прищеплювати почуття відповідальності за ближнього, за майно ліцею.

  Комісія організовує чергування учнів у ліцеї, проводить лінійки у ліцеї, організовує проведення конкурсів («Міс Осінь», «Містер школи», «Господарочка», «Козацькі забави»), співпрацює з психологом ліцею та соцальним педагогом, проводить тематичні бесіди з молодшими здобувачами освіти, запрошує спеціалістів для зустрічей із старшокласниками.

   

   

   

   

  ·        Комісія культури та дозвілля

  Мета. Привчити учнів до насиченого проведення вільного часу; навчити самостійно організовувати різноманітні заходи; продемонструвати можливість проведення дозвілля на високому рівні; допомагати класним керівникам проводити свята, мандрівки, екскурсії з молодшими школярами; виховувати естетичні смаки у учнів.

  Комісія працює з творчими колективами міста, займається підготовкою та проведенням різноманітних  свят  ліцею («Осінній бал», «День вчителя», «Валентинів день», Дні гумору, Новорічні карнавали, Тиждень вшанування найкращої половини людства), займається проведенням КВК, організовує поїздки на лоно природи, екскурсії,  урізноманітнює форми проведення шкільних дискотек, допомагає класним керівникам проводити дні іменинників, різноманітні конкурси, розважальні програми.

   

   

   

  ·        Комісія  спорту та здорового способу життя

  Мета. Залучити учнів до активної участі у змаганнях ліцею та міських ; зацікавити роботою спортивних секцій; пропагувати здоровий спосіб життя.

  Комісія організовує та проводить спортивні заходи (футбольні матчі, шахові турніри, спортивні ігри та розваги), залучає до роботи учнів та вчителів ліцею, запрошує на зустрічі з учнями лікарів, спеціалістів не тільки для проведення лекцій, а й на дискусійні клуби, на яких підіймаються питання паління, вживання тютюну, наркотиків, статевих стосунків.

   

   

  ·        Комісія господарських справ

  Мета. Привчити учнів до праці, до участі в благоустрої ліцею, території ліцею, прилеглих до ліцею вулиць; виховувати відповідальну за збереження державного майна особистість.

  Комісія організовує проведення днів благоустрою, відповідає за збереження  майна ліцею, забезпечує чистоту і порядок на території ліцею та закріплених  за ліцеєм пам’ятників.

   

       

   

   

  ·        Комісія милосердя

  Мета: Залучати дітей до проведення благодійності та співпраці з громадськими організаціями. Проведення заходів в рамках місячника «Милосердя». Активізація роботи волонтерських загонів. Вітання підшефних ветеранів , проведення операції «Турбота». Участь учнів ліцею в благодійних акціях, допомога одиноким жителям нашого села.

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

   

 

 

  ;