Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  День Землі

  Давні греки називали її Гея, в слов'ян це була Священна корова Земун, в Індії - це Притхиви. Усе це - божества, уособлення матінки-Землі. Їй поклонялися, її боготворили, бо планета - то наш дім, то наша колиска, наша годувальниця й неня. Сьогодні, 22 квітня ми святкуємо Міжнародний день Матері-Землі.
  Це свято єднання народів планети у справі захисту навколишнього середовища і збереження тих багатств і природних ресурсів, якими наділила нас природа.Ми теж долучилися до відзначення Дня землі .Учні початкових класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Павлівка взяли участь у виставці малюнків "Земля-наш рідний дім".
  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Благоустрій території

  Весна – пора оновлення! Колектив загальноосвітньої школи с. Павлівка активно долучився до весняних робіт з прибирання шкільної території. Якщо хочеться, щоб було красиво,то слід ставати до роботи і працювати. Тому правильний настрій – половина успіху. Гарна погода, весняна завзятість працівників дає свої результати – територія закладу охайна та чиста .

  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Екологічна акція «Озеленення планети»

  Вісімсот дев’яносто вісім саджанців дерев висадили учні загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів с.Павлівка в рамках екологічної акції «Озеленення планети», яка відбулася 10 квітня. Двадцять три учні сьомих та десятих класів разом зі своїми вчителями Людмилою Івченко, Андрієм Сацутою, Світланою Білоус та В’ячеславом Нінцінським засадили частину лісової смуги на околиці села Павлівки, а також алею з блакитних ялинок біля сільської амбулаторії.

  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  День птахів

  Щорічно 1 квітня відзначають Міжнародний день птахів, який проходить в  рамках програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера». Саме 1 квітня 1906 була підписана Міжнародна конвенція з охорони птахів.

  День птахів — це не тільки річниця Конвенції, але і час прильоту пернатих із зимівель. За традицією в цей час в очікуванні пернатих розвішуються шпаківні, дуплянки та інші «пташині будиночки». Повернення птахів святкується також як прихід весни.

  На допомогу маленьким друзям-пташкам прийшли учні початкової школи, які в зимовий період підгодовували птахів, виготовивши  годівниці, які потім вивісили на деревах на шкільній території, і кожен клас опікувався своїми годівничками.

  У 3-Б класі під керівництвом класного керівника Федорак В.В. пройшов  урок «Птахи – наші друзі». Діти розповідали про народні прикмети, пов`язаними з птахами, розгадували загадки. Відгадування загадок, птахів за описом та за співом, вікторина про пернатих – ці та багато інших завдань допомогли учням підійти до висновку: Бережіть птахів! Бережіть природу!

  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  День театру

  27 березня відзначається Всесвітній або Міжнародний день театру — міжнародний день вшанування театру як надбання культури і вшанування всіх робітників театру від театральних режисерів, акторів і сценографів до білетерів.  До цього свята долучилися учні початкових класів нашої школи.

  06.05.2021 | Aдмін | Читати далі

  Реабілітовані історією

  В рамках вивчення в 10 класі теми "Локальний терор" вчителем історії проведено виховний захід "Реабілітовані історією". На святі були присутні нащадки репресованих павлівчан.

  23.02.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 «21» 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40
  Всього новин: 237
;