Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Благодійний проєкт “Квіти для школи!"

  Благодійний проєкт “Квіти для школи!
  Восени стартував благодійний освітній проєкт #Flowersї4school, який спрямований на озеленення українських шкіл.
  Здобувачі освіти ліцею с. Павлівка долучилися до соціально-освітньої програми "Квіти для школи" 🌷від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України і отримали колекцію цибулин квітів.🌸На початку грудня ми висадили цибулини квітів на клумбах нашого освітнього закладу.
  І ось вони! Ніжні та прекрасні весняні квіти прикрашають клумби.🌺Квіти вселяють надію на краще майбутнє та віру в перемогу!💙💛
  У квітні 2023 року стартував другий етап проєкту, що отримав назву “Квіти для школи”. Його мета важлива й водночас красива – перетворити українські школи на квітучі парки, де здобувачі освіти досліджуватимуть природу й завдяки цьому відновлюватимуть своє психологічне здоровʼя.
  За рахунок благодійних внесків фонд планує закупити 100+ млн цибулин голландських тюльпанів, щоб кожна школа загальної середньої освіти в Україні отримала по 10 тис. цих весняних квітів і школярі разом із вчителями висадили їх на клумби.
  Тож запрошуємо батьків, учнів вчителів та всю нашу громаду долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки.
  Як долучитися? Перейти за посиланням:
  Натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.
  Давайте разом зробимо наш заклад квітучим!
  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  STEM- проекти на уроках технологій: "Математика на кухні "

  STEM- проекти на уроках технологій: ""Математика на кухні "
  Чи користуємося ми математикою на кухні?
  З таким запитанням звернулася вчитель технологій Кушнір Діна Петрівна до здобувачів освіти 5 -х класів. Математика живе в наших оселях! Знайдемо її там. Зазирнути "на кухню" та познайомитися з технологією приготування бутербродів сьогодні можна було у 5-х класах.
  Діти творчо працювали,використавши набір продуктів різної геометричної форми, фантазували і приготували апетитні бутерброди. Таке навчальне заняття показало, що навколо однієї теми можлива інтеграція знань з різних навчальних дисциплін.
  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  День гостинності у Калинівський технологічний фаховий коледж

  Сьогодні учні 9 класів з метою профорієнтації завітали на День гостинності у Калинівський технологічний фаховий коледж , де ознайомилися з навчально- матеріальною базою коледжа, відвідали майстер- класи , познайомилися з талановитими студентами КТФК, а також отримали консультацію щодо вступу до коледжу. Відвідали FASHION DAY КТФК. Де мали змогу познайомитися та побачити колекцію відомого дизайнера Олександра Очеретного, який є випускником КТФК. Тепер вибір стоїть перед учнями 9 класу.

  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Конкурсна гра «ШКОЛА ВИЖИВАННЯ».

  Сьогодні основне завдання нашої країни – збереження головної цінності – громадян, їхнього здоров’я і життя. Як вижити? Яким буде наше майбутнє? Ці питання виникають у кожної людини. Адже ніякі блага цивілізації не замінять чистого повітря, прозорої води та нешкідливого харчування.
  Як важливо у таких ситуаціях, щоб дитина не розгубилася й пригадала:як поводитися за таких обставин, як урятуватися самій й як допомогти вижити іншим. У рамках Дня цивільного захисту між здобувачами освіти 8 –х класів ліцею с. Павлівка була проведена конкурсна гра «ШКОЛА ВИЖИВАННЯ».
  Команди 8А - 8Б класів успішно подолали чотири етапи змагань: "Спортивний», 'Збираємо аптечку в туристичній похід», «Виживання в лісі», « Юні конструктори» . Виконуючи завдання, здобувачі освіти показали свої фізичні здібності, рішучість і кмітливість, вміння діяти в будь – яких екстремальних ситуаціях, навички швидкого орієнтування і прийняття правильних рішень.
  На завершальному етапі учні побували в ролі юних конструкторів, склавши вислови про надзвичайні ситуації, пояснивши їх значення: « Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати», « Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти». Учасники змагань висловили думки про те, що складні життєві обставини вимагають від кожної людини мужності та рішучості, вправності, вміння не розгубитися у складній ситуації, а для цього потрібні знання та навички, які вивчаються впродовж життя.
  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Уроки безпеки на тему «Про здоровʼя дбаємо - безпеку вивчаємо».

  26 квітня в Україні відзначаються 37-і роковини аварії на Чорнобильській АЕС, яка стала найбільшою в історії катастрофою в ядерній енергетиці. Аварія забрала життя тисяч людей і завдала непоправної шкоди екології Європи. Сьогодні у ліцеї пройшли ряд заходів з цієї нагоди: класними керівниками 1-4 класів проведено тематичні години спілкування, у приміщенні бібліотеки та у фойє ліцею облаштовано оглядові стенди а для учнів 5-7 класів у КЛАСІ БЕЗПЕКИ проведеної уроки безпеки на тему «Про здоровʼя дбаємо - безпеку вивчаємо».

  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  STEM - весна 2023 в ліцеї с.Павлівка

  STEM - весна 2023 в ліцеї с.Павлівка!
  В рамках проведення STEM - тижденя здобувачі освіти 2А і 2Б класів на навчальному занятті " Я досліджую світ" досліджують та спостерігають за рослинами в різних умовах і на різних стадіях розвитку. Учні разом з класними керівниками Плахотнюк С.Р. та Глушко Н.В. висадили цибулини квітів, посіяли насіння пшениці та протягом місяця спостерігали за змінами та явищами які відбувалися з рослинами.
  Адже , діяльнісний підхід формовує у здобувачів освіти здатність спостерігати, досліджувати, описувати, аналізувати, робити припущення на основі проведених дослідів.
  А STEM - освіта передбачає інноваційні та відкриті до нових ідей, формування знань, умінь , навичок які діти отримують під час досліджень.
  04.05.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 «16» 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 401
;