Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  День єднання України

  💙💛16 лютого український народ вже другий рік поспіль святкує День єднання України. Здобувачі освіти ліцею с.Павлівка приєдналися до відзначення свята.💙💛
  🇺🇦 Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України, надійної запоруки добробуту й щасливого життя її народу.🇺🇦
  Шана всім, хто сьогодні стоїть на захисті нашої держави. Памʼятаймо тих, хто віддав своє життя за Україну!🇺🇦

   
  Ми сильні! Ми вільні! Ми разом!💙💛
  Покликання на відео:
   
  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

  15 лютого по всій Україні проходили заходи із вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Учні 10-х класів ліцею с. Павлівка разом з учителем історії Сацутою А. С. традиційно вшанували пам’ять відважних воїнів - інтернаціоналістів Бабія Анатолія та Гуменчука Василя, поклавши квіти в пам’ять про Героїв .

   
   

   

  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Онлайн – семінар для заступників директорів з навчально – виховної роботи на тему: «Освітнє середовище - це простір ключових компетенцій, інновацій та творчої співпраці».

  14 лютого на базі ліцею с. Павлівка відбувся онлайн – семінар для заступників директорів з навчально – виховної роботи на тему: «Освітнє середовище - це простір ключових компетенцій, інновацій та творчої співпраці». Сьогодні освітнє середовище – це той фронт майбутнього, який має сформувати нову особистість ліцеїста, особи, яка повинна мислити інноваційно, співпрацювати креативно, бути ерудованим та конкурентноспроможним в усіх сферах суспільного життя.
  З вітальним словом до учасників семінару звернулись начальник відділу освіти, молоді та спорту Галина Василівна Фурман та директор ЦПРПП Калинівської міської ради Коломієць Ольга Степанівна.
  З особливостями організації роботи закладу присутніх ознайомила директор ліцею с. Павлівка Тетяна Миколаївна Шуманська.
  Учасникам онлайн – семінару були запропоновано переглянути фрагменти дистанційних навчальних занять під час яких, педагоги нашого ліцею поділитися родзинками своєї педагогічної майстерності та досвідом, набутим методом власних апробацій та педагогічних експериментів, освоєнням нових й незвіданих інформаційних технологій дистанційного навчання.
  Вчитель української мови Гринчук Оксана Миколаївна, разом зі своїми одинадцятикласникам запропонувала відкрити деякі тонкощі медіаграмотності під час вивчення теми: "Складне речення: від мистецтва слова до медіакультури".
  Галуша Оксана Василівна, вчитель зарубіжної літератури, разом зі своїми десятикласниками представила до перегляду фрагмент уроку на тему: «Ернест Теодор Амадей Гофман. «Крихітка Цахес на прізвисько Цинобер» Протиставлення філістерів та ентузіастів у творі.
  Гунько Галина Василівна разом зі своїми учнями 9б класу показала фрагмент дистанційного уроку з геометрії:«Розв’язування задач на знаходження площі трикутника».
  В географічну подорож Українськими Карпатами запросила Івченко Людмила Антонівна разом з 8 - Б класом. Під час якої інтегрували знання: природничих дисципліни, мистецтва, технології та творчості – створили STEM проект: « Висотна поясність Українських Карпат».
  Дякуємо всім учасникам за підготовку та проведення семінару. Тримаємо освітній фронт разом! Все буде Україна!
  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Акція до Дня дарування книг

  Дарування книг📗📘 бібліотекам🏠 — це давня форма доброчинності та надійне джерело поповнення бібліотечного фонду, це безкорисна щедрість та добра воля дарувальника🧑‍. Приємно,що і сьогодні збереглася ця добра традиція.
  В бібліотеці ліцею с.Павлівка для дітей протягом багатьох років діє доброчинна акція до Дня дарування книг📖📚 «З любов’ю до бібліотеки - подаруй бібліотеці книгу📙📙».
  Книга📘 була, є і завжди буде найкращим подарунком бібліотеці🏤.
  У кожного з нас вдома є книги📚, які ми вже прочитали та можемо поділитись з іншими людьми👩‍👩‍👦‍👦, які захоплюються читанням📒📔.Можливо саме Ваша книга📗📘 стане у нагоді нашим читачам👩‍👩‍👧‍👧: спонукає замислитись, чи дасть пораду🧐, а може просто стане в цей нелегкий час гарним співрозмовником, а бібліотека поповнить свій фонд📚📚 цікавими сучасними україномовними виданнями.
  Ми віримо, що добрі справи завжди повертаються добром💙💛
  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  День святого Валентина.

  На жаль, у цьому році багато закоханих🥰 святкують його далеко один від одного, і чимало привітань в цей день полетить на фронт.🇺🇦
  Здобувачі освіти ліцею с.Павлівка теж шлють свої вітання Найкращим Воїнам, Найкращим Захисникам, Найкращим Людям, які охороняють наш спокій 🙏💙💛
  Нехай усі слова любові, сказані чи написані сьогодні, зігрівають душі та серця наших захисників. ❤️❤️❤️❤️
  🇺🇦Все буде Україна!!!🇺🇦
   
  20.02.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень безпечного Інтернету 2023

  Сучасний світ та наше життя майже неможливо уявити без Інтернету, він дає багато інформації та безліч можливостей.
  Інтернет може бути прекрасним і корисним засобом для навчання, відпочинку і спілкування з друзями. Але, як і реальний світ, він теж може бути небезпечним! Діти можуть не усвідомлювати загроз які несе віртуальний простір. Актуальність проблеми безпечного Інтернету потребує постійної та пильної уваги зі сторони батьків та педагогів.
  6-10 лютого наш заклад освіти долучився до відзначення Тижня безпечного Інтернету.
  Метою проведення Тижня безпеки в Інтернеті в нашому ліцеї є забезпечення захисту дитини від шкідливих інформаційних впливів, акцентування уваги на важливості безпечної поведінки у Всесвітній мережі, створення сприятливих умов для підготовки молодого покоління до життєдіяльності в інформаційному суспільстві, підвищення інформаційної компетентності учасників освітнього процесу .
  В рамках тижня:
  - з 8-ми класами проведено години спілкування на тему «Безпечний Інтернет» та подорожі на цікавому ресурсі Мережуки.org;
  -перегляд, обговорення та створення відеороликів на тему: «Безпечно-небезпечно»;
  Покликання на відео:
   
  -проведено інтерактивні ігри , а також учні 4-х класів познайомилися з новими цікавими, а головне, безпечними Інтернет-ресурсами та відтворили свої враження в чудових малюнках.
  Тепер наші здобувачі освіти будуть впевненіше почувати себе у всесвітній павутині.
  І на завершення хотілося б сказати словами одного з великих сучасників: “Інтернет, він не зближує. Це скупчення самотності. Ми начебто разом, але кожен один. Ілюзія спілкування, ілюзія дружби, ілюзія життя.” – Я. Л. Вишневський
  Тож поки маєте можливість не промінюйте реальне спілкування з близькими і друзями на віртуал.
  12.02.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 «24» 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 401
;