Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Міжнародний день грамотності

  Міжнародний день грамотності відзначається щороку у вересні ,щоб привернути увагу та занепокоєння проблемами грамотності, які існують як на рівні країни, так і в усьому світі.
  Міжнародний день грамотності був заснований Організацією Об’єднаних Націй з питань освіти, науки і культури (ЮНЕСКО) у 1966 році, щоб «нагадати громадськості про важливість грамотності як питання гідності та прав людини».
  Міжнародний день грамотності актуалізує відповідальність за проблеми неписьменності та основ освіти. Адже, незважаючи на досягнутий прогрес, проблеми із грамотністю залишаються і нині.
  Здобувачі освіти 2-б класу (вчитель Глушко Н.В.) продемонстрували свої навички читання у рамках бібліотечного уроку під назвою "Читаючи - пізнаємо світ".
  Вчимося! Наближаємо Перемогу!💙
   

   

   

   

   

  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  ДЕНЬ ЗНАНЬ

  Шановні колеги ! Учні ! Батьки ! Вітаємо з ДНЕМ ЗНАНЬ ! Сьогодні 1 вересня - ваш день, важливий для всіх нас день, День знань. Цьогорічне 1 вересня дуже відрізняється від усіх попередніх . Цей навчальний рік - особливий. Він починається для всіх по-різному . Хтось далеко від дому - в інших регіонах, в інших країнах . А наш ліцей с. Павлівка - дистанційно - в онлайн-форматі. Бажаємо усім вам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети. Нехай ваші здібності, наполегливість стануть запорукою визначних успіхів у дорослому житті . Бажаємо вам єдності та наснаги у спільній праці для зміцнення та розквіту могутньої українськоі держави. Робіть щоденні добрі справи , навчайтеся, працюйте, будьте успішними заради ПЕРЕМОГИ !!!

  У зв'язку з подіями які відбуваються у нашій державі у 2022 - 2023 навчальному році свято першого дзвоника в нашому ліцеї вперше було проведено в онлайн форматі. Кожен класний керівник підготував його за власним сценарієм, орієнтуючись на дітей свого класу. Тематика першого уроку:" Ми українці: честь і слава незламним!", пов'язана з Україною та її боротьбою за свою незалежність. Важливою складовою зустрічі педагогів зі своїми вихованцями був проведений Єдиний урок з безпеки. Знання заради Перемоги! З початком навчального року усіх нас і нехай він виправдає наші очікування! Наближаємо Перемогу разом!

  15.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  З Днем Незалежності, Україно!

  Україно! Ти для нас диво!
  І нехай пливе за роком рік,
  Будемо, мамо горда і вродлива,
  З тебе дивуватися повік.
  Україно, ти наша молитва,
  Ти наша розпука вікова…
  Гримотить над світом люта битва
  За твоє життя, твої права.
  З Днем Незалежності,незламна,вільна,наша Україно!!!!
   
  15.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  23 серпня - День Державного Прапора України.

  Це прапор – вільної країни,
  Це прапор – міста і села,
  Це стяг моєї Батьківщини,
  І в ньому вічності добра.
  Він майорить, як синє небо,
  Безхмарний – символе добра,
  А жовтий – золоте колосся,
  Відбиток віри та тепла.
  І він, звеличиться над нами,
  Показуючи вірний шлях,
  Блакитним й жовтим кольорами,
  На небі й на своїх полях.
   
  Учні 6-Б класу щиро вітають усіх зі святом. Свою любов до Вітчизни предають у малюнках
  15.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  І кожен фініш – це ,по суті, старт

  Здається ,зовсім недавно учні 11 класу попрощалися зі школою в очікуванні важливого випробування для усіх випускників - національного мультипредметного тесту . І ось ми з приємністю можемо говорити про успіхи .Три випускники ліцею с. Павлівка набрали 200 балів результами НМТ : з математики- Паляща Юлія , Слободянюк Даніїл та з історії України - Кугай Катерина .Це лише перший впевнений крок наших випускників в успішне майбутнє. Бажаю, щоб вам вдалося реалізувати свої таланти і домогтися успіху. Дякую, що ви проявили такий високий рівень знань,здобутих у складний воєнний час . Приємно, коли незважаючи на перешкоди, юні павлівчани досягають високих результатів.
  Слободянюк Даніїл приєднався до колективу 11 класу у перші дні війни. У Павлівку він переїхав до бабусі і дідуся з батьками з Чугуєва. За короткий час , попри хвилювання через війну ,він зумів адаптуватися і продовжити навчання на високому рівні ,за що й нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні».На сьогоні Данііл проходить підготовку до навчання на юридичному факультеті в одному з університетів Республіки Польща. На питання «у чому секрет успіху?»Даня має свою думку: «Математику я написав на максимальний бал завдяки наполегливій, постійній праці і, звичайно ж, не без допомоги прекрасних вчителів математики, які з першого класу надавали мені якісні знання. На мою думку, запорукою успіху є прагнення самого учня до самовдосконалення, адже без цього не буде ніякого прогресу. Окрім виконання домашнього завдання, слід також приділяти увагу стороннім джерелам інформації, як-от: збірники ЗНО з математики, Інтернет-ресурси і т.д. Об'єднавши всі ці чинники, омріяні 200 балів з математики, цілком можливо, стануть реальністю, і не тільки з математики.
  Математика- один з моїх найулюбленіших предметів, тому їй я приділяв набагато більше уваги, ніж решті предметів. Також упродовж трьох з половиною років я вчився у школі з поглибленим вивченням математики, що також відіграло важливу роль у результаті мого тестування»
  Паляща Юлія закінчила навчання у ліцеї з золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні». Результати НМТ- 194 бали з української мови , 192- з історії України , 200 балів –математики . Юля вважає, що «досягти таких результатів зовсім не просто. Під час навчального року я посилено готувалася до іспитів, відвідуючи заняття кожного дня та виконуючи незліченну кількість тестів. Важливо повторювати та закріплювати вивчений матеріал на практиці. Також під час участі у багатьох шкільних олімпіадах я навчилась опановувати свій страх та хвилювання, і це неабияк допомогло мені перед іспитом. Також я вдячна батькам за їх підтримку та віру в мене, саме вони допомагали мені не впасти духом. І ще хочу подякувати класному керівникові - Андрію Степановичу- за настанови на правильний шлях, підтримку і знання, які він давав нам усі роки.»
  Кугай Катерина -надзвичайно сумлінна, працелюбна, скромна і відповідальна учениця нашого ліцею. «Мій успіх з історії залежить від багатьох факторів, а саме : якісної та тривалої підготовки , частого повторення окремих тем , багатьох тестів, як за темами, так і з минулих років , чудового шкільного вчителя з історії , краплі удачі та інтуїції. Усе це й дало мені змогу отримати найвищий бал . Ви спитаєте, чи задоволена я результатом? Так , звісно , але якщо говорити по суті , то це був всього –на- всього тест на 20 запитань навіть не у форматі ЗНО. Насправді, великого секрету успіху немає, адже багато чого просто залежить від кожного з нас» . Катя мріє стати студенткою історичного факультету. Усі ми віримо , що ця мрія має реальну підставу здійснитися .
   
  09.08.2022 | Aдмін | Читати далі

  Командні види спорту - працюємо разом заради здоров'я

  Спортивно-оздоровчі заходи 

  Назва ЗЗСО

  Кількість учнів, що брали участь у заходах, з них ВПО

  Кількість/назва заходів

  Ліцей с. Павлівка

  50  учнів

  ( ВПО  немає)

  5 заходів/

  План роботи на фізкультурно-оздоровчий тиждень з учнями 5-10 класів

  -       11.07. Футбольний турнір серед учнів 7-х класів.

  -       12.07. Турнір з баскетболу серед дівчат 8-9 класів.

  -       13.07. Фестиваль ранкової зарядки .

  -       14.07. Турнір з волейболу серед учнів 6-х класів.

  -       15.07. Футбольний турнір серед юнаків 9-10 класів.

  Командні види спорту-це спільне змагання,яке не тільки розвиває спритність,логіку та реакцію,а й згуртовує та дисциплінує.Заняття спортом є позитивним,а коли класна компанія,свіже повітря,то турнір з баскетболу,футболу,волейболу перетворюється на суцільний фізкультурний інтерактив.Учні 7-10 класів ліцею с.Павлівка поєднують приємне з корисним,використовуючи вільні літні дні.

   

   

  18.07.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 269
;