Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Доброчесні вчинки має робити кожен

  "Доброчесні вчинки має робити кожен - щодня, щомиті, завжди!"- саме такий лейтмотив мали уроки доброчесності для
  здобувачів освіти 10-А, 10-Б та 11 класів ліцею с.Павлівка. У рамках проєкту «Доброчесність онлайн"класні керівники Оксана Наконечна (10-А),Оксана Галуша(10-Б),Оксана Гринчук (11) розпочали знайомство із поняттям "доброчесність" у тренінговій формі. Родзинкою для 10- Б класу стала вправа-несподіванка "Торт", яка допомогла розставити акценти для понять «справедливість", "рівноправність",взаємоповага". Поділ торту показав , що виникає ситуація, коли приватний інтерес ( дружні стосунки учасників) вступають у конфлікт з публічними інтересами,тому саме рівноправність допомагає знайти золотий стандарт порядності.
  Учні 10-А класу оцінили вподобайками реальні історії із життя,які показують,що порядність - найвищий вияв гідності й поваги.Неважливо хто ти,мультимільярдер чи відомий політик,у нестандартній ситуації для тебе пріоритетом має стати доброчесна поведінка як зразок найкращих людських чеснот.
  Одинадцятикласники відразу відзначили,що "доброчесність"- це в першу чергу повага до себе,суспільства держави,це та істинна суть,яка творить міцну демократію.Після активної дискусії випускники ліцею створили мотиваційні постери,які нагадують,що доброчесні вчинки має робити кожен,починати щодня,адже маленькі цеглинки доброчесності будують моноліт демократії.
  24.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Всеукраїнський конкурс

  Вітаємо Поліщук Маргариту , ученицю 4 - А класу за зайняте ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі "Український сувенір" ( І вікова категорія).
  Дякуємо її наставнику, вчителю початкових класів Любенькій Наталії Іванівні за допомогу в підготовці до конкурсу. Бажаємо нових творчих ідей у створені краси власними руками. Разом до Перемоги!
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Ляльковий театр «АКВАМАРИН»

  До учнів 1-4 класів завітали наші постійні гості - актори лялькового театру «АКВАМАРИН», з цікавою , повчальною виставою «Пригоди ЧУНІ-МУНІ». В ігровій формі здобувачам освіти нагадали норми поведінки у суспільстві із дорослими. Дітям дуже сподобалися, адже вони самі були учасниками цього цікавого та веселого дійства.

  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Краєзнавчий музей народної архітектури та побуту «Родинна оселя» села Павлівка

  Дуже важливо знати історію свого народу. А ще цікавіше побачити на власні очі як жили та чим користувалися наші предки. В учнів 2-А та 2-Б класів була можливість розглянути старовинні речі, які слугували у побуті нашим прадідам та прабабусям, та послухати цікаві історії з минулого. Діти відвідали краєзнавчий музей народної архітектури та побуту «Родинна оселя» села Павлівка. Музей розташований у родинному обійсті його засновника, протоієрея Бориса Пентюка. Краєзнавець тривалий час оберігає та примножує колекцію предметів селянського побуту минулого століття, без яких не обходилася жодна родина. Зібрання налічує сотні речей традиційного українського одягу, хазяйського й кухонного посуду, оригінальних господарських пристроїв, меблів, музичних інструментів, дитячих іграшок тощо.
  Дякуємо Борису Пентюку за чудову можливість поринути у старовинний світ наших предків.
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Благодійний ярмарок

  #благодійнийярмарок

  #допомогаЗСУ

  #всезарадиПЕРЕМОГИ.

  Горішки, торти, пляцки, сосиски в тісті, піцу, пиріжки з горохом та повидлом , желе, кекси, домашній зефір, квас і навіть мохіто та ще багато різних смаколиків можна було придбати на весняному благодійному ярмарку у нашому ліцеї. Зібрані кошти , а це 24000 грн. будуть передані місцевим волонтерам для придбання автомобіля для 45 окремого стрілецького батальйону в якому служить наш односельчанин. Щиро дякуємо батькам, дітям та усім небайдужим за допомогу та підтримку.

  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі

  Мовна студія для підлітків " Сила мого слова»

  Однією з переваг учасників каналів дружніх шкіл та хабів доброчесності є спеціальні можливості для педагогів та учнів. ГО "Простір знань" вже втретє проводить засідання мовної студії для підлітків " Сила мого слова», яку веде освітянка Юлія Гарюнова.
  Учень 7 –Б класу ліцею с. Павлівка, Ярослав Коник, із задоволенням відвідує мовну студію для підлітків. Формат спілкування – дискусійний клуб, під час якого учні з різних куточків України поглиблюють знання з української мови, занурюються в історію та культуру нашої держави, дізнаються, про те як пов’язані сучасні правила орфографії з давнім алфавітом, що спільного між Нестором Літописцем й Ілоном Маском та якою мовою розмовляли у часи Київської Русі .
  Цього тижня освітянка Юлія Гарюнова підготувала багато цікавинок. До прикладу, учасники студії обговорили, як закони фізики допомагають в орфографії, хто першим почав використовувати "живу українську мову".
  У рамках зустрічі кожен учасник має можливість поспілкуватися з однолітками з різних куточків України.
  Дякуємо ГО « Простір знань» та пані Юлії за цікаві та пізнавальні зустрічі!
  18.05.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 «13» 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 402
;