Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Переможці та призери ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2022/2023 н ровок новини

  Ліцей с. Павлівка вітає переможців та призерів ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та конкурсів у 2022/2023 н р. Пишається своїми учнями та педагогами, які своєю працею, відповідальністю та стараннями бережуть освітні горизонти нездоланної України.
  Бажаємо подальших перемог та миру!
   
  Покликання на відео:
  31.01.2023 | Aдмін | Читати далі

  Підсумуємо 2022 і переможемо в 2023!

  Минає тривожний рік, який пише нову історію вільної, нездоланної країни.
  У ньому ми ділили горе родин, які втратили рідних: синів,чоловіків, батьків, братів, наших колишніх учнів.. Переживали дні тривоги та відчаю і ночі темряви та страху. Ми навчилися жити одним днем тут, на своїй землі і тепер , потайки чекаючи омріяної , однієї для всіх перемоги. Ми відчули значення рідного слова, історії, культури та віри для кожного. Разом усвідомили, що означає бути єдиним народом і єдиною нацією,.
  Воєнний час зробив виклик усій системі освіти. Але ми перелаштувалися і справилися, опанували змішане навчання, навчилися діяти під час повітряної тривоги, вчитися і вчити у гуглкласах, пристосувалися до графіка відключень енергопостачання, до змін у розкладі через відсутність Інтернету. Кожен зрозумів,що результат навчання залежить від власної самоорганізації та відповідальності, адже молодому поколінню потрібно буде і відстоювати незалежність держави, і відбудовувати зруйноване війною життя. Тому, напевно, сьогодні освіта відіграє ще важливіше значення, ніж у мирний час.
  Колектив ліцею с.Павлівка сумлінно трудився щодня не тільки в освітянській царині,а й у волонтерські,благодійній,господарській. Працювали постійно підтримуючи кожного, хто зараз боронить кордони нашої святої України, хто постраждав, втратив домівку,мусив змінити місце проживання.
  Маскувальні сітки, постіль для переселенців,пироги-струдлі та вареники,салати з капусти, овочі,солодке печиво ,окопні свічки, іграшки ,книжки та солодощі для дітей зі звільнених територій,малюнки, ялинкові прикраси ,символічні листівки , благодійні кошти на допомогу ЗСУ, кошти односельчанам-воїнам на дрони, автомобілі, не забули і про миколаївські подарунки для наших дітей особливої категорії - багато зроблено,усього й одразу не перерахуєш… А звістка про те, що з міської ради буде від’ їжджати машина з продуктами на передову, була сигналом дії для усіх. Як не висловити словами щирого захоплення тим, якими ми усі стали! Ось тому хочу подякувати усім працівникам ліцею, відділу освіти, міській раді, підприємцям, місцевому господарству, керівникам закладів освіти,батькам, учням , усім односельчанам та старості села за доброзичливість, за щедрість та велику підтримку усіх справ нашого колективу у цей важкий воєнний час. Бажаю усім, щоб 2023 рік був таким же яскравим, як наша українська віра у перемогу, таким же гарним , як прикрашена новорічна ялинка та рідна домівка,таким же веселим , як сам Новий Рік!
   
  02.01.2023 | Aдмін | Читати далі

  День святого Миколая

  🎉🎉🍊🍊День святого Миколая - це свято, на яке з нетерпінням чекають діти, бо саме в цей день вони знаходять під подушкою солодкі подарунки. Цього року на дива чекають не лише діти, а й дорослі.💐💐 У Павлівському ліцеї діти теж мріють і загадують найзаповітніше бажання, бажання всіх українців, щоб війна закінчилася якнайшвидше.Здобувачі освіти 1-5 класів писали листа Миколаю,граючи у квест. У грі кожне виконане завдання було перемогою,хоча і маленькою.А вкінці свята всі дружно торкалися чарівної кулі і разом бажали ПЕРЕМОГИ, 🇺🇦ПЕРЕМОГИ УКРАЇНИ🇺🇦
  💙💛Нехай мрії маленьких українців швидше стануть реальністю.🙏🙏🏆🏆🏆
  02.01.2023 | Aдмін | Читати далі

  Національний тиждень читання

  🇺🇦З 12 по 19 грудня в Україні проходить другий Національний тиждень читання📚📖.
  🤝Загальнонаціональне свято відбувається під егідою Українського інституту книги (УІК) спільно з Міністерством культури та інформаційної політики України та при партнерстві ВГО Українська бібліотечна асоціація й Українська асоціація видавців та книгорозповсюджувачів з 2021 р.
  📖Читання - багатогранний процес.
  Читання – базове, ключове вміння усієї освіти.
  Гасло тижня: "Знайди свою книжку!" Протягом тижня здобувачі освіти 1-4 класів багато читали, знайомили зі своїми улюбленими книгами , презентували свої дитячі бібліотеки.
  🙇‍♀️🙇‍♂️Читайте! Читайте завжди, при будь-якій нагоді.
  Читання - шлях до самовдосконалення!
   
  02.01.2023 | Aдмін | Читати далі

  Акція "Годівнички для синички

  Доброю традицією в нашому ліцеї стало щорічне проведення взимку акції "Годівнички для синички ." Діти з радістю беруть у ній участь,бо птахи потребують нашої допомоги. Ми дбаємо про друзів наших менших. Юні захисники пташок та їхні батьки дуже відповідально та творчо підійшли до роботи.
  Завдяки турботі дітей пташиний гомін не зникне з вулиць нашого села.
   
  Покликання на відео:
  15.12.2022 | Aдмін | Читати далі

  Благодійний освітній проєкт Flowers4school

  В Україні стартував благодійний освітній проєкт Flowers4school від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України, який спрямований на озеленення українських шкіл.
  Наш ліцей долучився до проєкту та отримав колекцію тюльпанів, нарцисів, гіацинтів, крокусів.
  Проєкт Flowers4school спрямований на те, щоб діти:
  • вчилися піклуватися про свою школу;
  • отримали позитивні емоції під час висадки цибулин;
  • вчилися краще розуміти світ рослин та природи;
  • власноруч виростили квіткові композиції та виграли призи.
  Навесні всі учасники зможуть долучитися до всеукраїнського конкурсу «ЗОЛОТА ЦИБУЛИНА – 2023».
  Але вже сьогодні учні 2 – А класу на уроці « Я досліджую світ» вивчали і досліджували світ квіткових рослин, висаджували цибулькові квіти та умови за яких вони розквітнуть.
  15.12.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 «26» 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 402
;