Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  23 серпня - День Державного Прапора України.

  Це прапор – вільної країни,
  Це прапор – міста і села,
  Це стяг моєї Батьківщини,
  І в ньому вічності добра.
  Він майорить, як синє небо,
  Безхмарний – символе добра,
  А жовтий – золоте колосся,
  Відбиток віри та тепла.
  І він, звеличиться над нами,
  Показуючи вірний шлях,
  Блакитним й жовтим кольорами,
  На небі й на своїх полях.
   
  Учні 6-Б класу щиро вітають усіх зі святом. Свою любов до Вітчизни предають у малюнках
  15.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  І кожен фініш – це ,по суті, старт

  Здається ,зовсім недавно учні 11 класу попрощалися зі школою в очікуванні важливого випробування для усіх випускників - національного мультипредметного тесту . І ось ми з приємністю можемо говорити про успіхи .Три випускники ліцею с. Павлівка набрали 200 балів результами НМТ : з математики- Паляща Юлія , Слободянюк Даніїл та з історії України - Кугай Катерина .Це лише перший впевнений крок наших випускників в успішне майбутнє. Бажаю, щоб вам вдалося реалізувати свої таланти і домогтися успіху. Дякую, що ви проявили такий високий рівень знань,здобутих у складний воєнний час . Приємно, коли незважаючи на перешкоди, юні павлівчани досягають високих результатів.
  Слободянюк Даніїл приєднався до колективу 11 класу у перші дні війни. У Павлівку він переїхав до бабусі і дідуся з батьками з Чугуєва. За короткий час , попри хвилювання через війну ,він зумів адаптуватися і продовжити навчання на високому рівні ,за що й нагороджений срібною медаллю «За досягнення у навчанні».На сьогоні Данііл проходить підготовку до навчання на юридичному факультеті в одному з університетів Республіки Польща. На питання «у чому секрет успіху?»Даня має свою думку: «Математику я написав на максимальний бал завдяки наполегливій, постійній праці і, звичайно ж, не без допомоги прекрасних вчителів математики, які з першого класу надавали мені якісні знання. На мою думку, запорукою успіху є прагнення самого учня до самовдосконалення, адже без цього не буде ніякого прогресу. Окрім виконання домашнього завдання, слід також приділяти увагу стороннім джерелам інформації, як-от: збірники ЗНО з математики, Інтернет-ресурси і т.д. Об'єднавши всі ці чинники, омріяні 200 балів з математики, цілком можливо, стануть реальністю, і не тільки з математики.
  Математика- один з моїх найулюбленіших предметів, тому їй я приділяв набагато більше уваги, ніж решті предметів. Також упродовж трьох з половиною років я вчився у школі з поглибленим вивченням математики, що також відіграло важливу роль у результаті мого тестування»
  Паляща Юлія закінчила навчання у ліцеї з золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні». Результати НМТ- 194 бали з української мови , 192- з історії України , 200 балів –математики . Юля вважає, що «досягти таких результатів зовсім не просто. Під час навчального року я посилено готувалася до іспитів, відвідуючи заняття кожного дня та виконуючи незліченну кількість тестів. Важливо повторювати та закріплювати вивчений матеріал на практиці. Також під час участі у багатьох шкільних олімпіадах я навчилась опановувати свій страх та хвилювання, і це неабияк допомогло мені перед іспитом. Також я вдячна батькам за їх підтримку та віру в мене, саме вони допомагали мені не впасти духом. І ще хочу подякувати класному керівникові - Андрію Степановичу- за настанови на правильний шлях, підтримку і знання, які він давав нам усі роки.»
  Кугай Катерина -надзвичайно сумлінна, працелюбна, скромна і відповідальна учениця нашого ліцею. «Мій успіх з історії залежить від багатьох факторів, а саме : якісної та тривалої підготовки , частого повторення окремих тем , багатьох тестів, як за темами, так і з минулих років , чудового шкільного вчителя з історії , краплі удачі та інтуїції. Усе це й дало мені змогу отримати найвищий бал . Ви спитаєте, чи задоволена я результатом? Так , звісно , але якщо говорити по суті , то це був всього –на- всього тест на 20 запитань навіть не у форматі ЗНО. Насправді, великого секрету успіху немає, адже багато чого просто залежить від кожного з нас» . Катя мріє стати студенткою історичного факультету. Усі ми віримо , що ця мрія має реальну підставу здійснитися .
   
  09.08.2022 | Aдмін | Читати далі

  Командні види спорту - працюємо разом заради здоров'я

  Спортивно-оздоровчі заходи 

  Назва ЗЗСО

  Кількість учнів, що брали участь у заходах, з них ВПО

  Кількість/назва заходів

  Ліцей с. Павлівка

  50  учнів

  ( ВПО  немає)

  5 заходів/

  План роботи на фізкультурно-оздоровчий тиждень з учнями 5-10 класів

  -       11.07. Футбольний турнір серед учнів 7-х класів.

  -       12.07. Турнір з баскетболу серед дівчат 8-9 класів.

  -       13.07. Фестиваль ранкової зарядки .

  -       14.07. Турнір з волейболу серед учнів 6-х класів.

  -       15.07. Футбольний турнір серед юнаків 9-10 класів.

  Командні види спорту-це спільне змагання,яке не тільки розвиває спритність,логіку та реакцію,а й згуртовує та дисциплінує.Заняття спортом є позитивним,а коли класна компанія,свіже повітря,то турнір з баскетболу,футболу,волейболу перетворюється на суцільний фізкультурний інтерактив.Учні 7-10 класів ліцею с.Павлівка поєднують приємне з корисним,використовуючи вільні літні дні.

   

   

  18.07.2022 | Aдмін | Читати далі

  Найменші також спортивні.

  ПЛАН ЗАХОДІВ  ЩОДО ОРГАНІЗАЦІЇ  ФІЗКУЛЬТУРНО – ОЗДОРОВЧОЇ РОБОТИ  ПІД ЧАС ЛІТНІХ КАНІКУЛ

  ліцею с. Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

  ( 06.07.2022 – 10.07.2022)

   

  п/п

  Назва  заходу

  Дата проведення

   

  Класи

  ( наповнюва-   ність груп)

  Тривалість занять

  1.

  Онлайн

  Всеукраїнська

   руханка

  06.07.2022

  1-4 класи

  7 – 9 класи

  Впродовж  дня

  2.

  Футбол

  07.07.2022

  7- 9 класи

  ( 12- 15 осіб)

  10.00 -11.00

  3.

  Олімпійський біг

  08.07.2022

  7- 9 класи

  ( 15 -20 осіб)

  9.00 - 10.00

  4.

  Валейбол

  09.07.2022

  9 - 10 класи

  ( 15 – 20 осіб)

  10.00 – 11.00

  5.

  Легка атлетика                        ( комплекс легкоатлетичних вправ )

  10.07.2022

  1 - 4 класи

  7 – 10 класи

  ( 12 – 15 осіб)

   

  10.00 – 11.00

   

  Відбувся другий день оздоровчого тижня для учнів перших класів, а саме розважально-спортивна гра «Пошуки скарбів». Дві команди «Сміливці» та «Олімпійці» змагалися за першість дістатися захованого скарбу. Щоб отримати карту і рухатися до наступного пункту, учасники виконували рухливі завдання: передавання м’яча, стрибки через кільця, біг зі скакалкою. Перемогла дружба, діти дісталися знахідки і поласували смачненькими дарунками.
  А найголовніше отримали неймовірні емоції, живе спілкування і заряд позитиву. Дякуємо усім за участь 🫶 Ви найкращі ❤️
   
  18.07.2022 | Aдмін | Читати далі

  Фізкультурно-оздоровчий тиждень для другокласників

  Фізкультурно-оздоровчий тиждень для учнів 2-х класів розпочався динамічно. Щоденна ранкова гімнастика з вчителями Тетяною Кособуцькою та Ніною Лисак мотивує маленьких ліцеїстів на цілий день. Естафета "Веселі старти",фоточелендж " Ми займаємося велоспортом", ігри з скакалкою та
  м'ячем, руханки на свіжому повітрі - маленький крок до великого активного життя!!!
  18.07.2022 | Aдмін | Читати далі

  Перший крок у доросле життя під звуки сирен

  Коли випускник 9-го чи 11 класу тримає в руках свідоцтво про базову освіту,то це перший крок у доросле,свідоме життя.Без урочистостей,яскравих образів,але з очима,наповненими дитячою надією у мирне майбутнє,ліцей с.Павлівка сьогодні вітав своїх випускників.Начальник відділу освіти молоді та спорту Галина Фурман,привітавши випускників 11 класу,урочисто вручила їм сертифікати та грошову нагороду за високі досягнення у навчанні від Калинівської міської ради. Чотири золотих та одна срібна медалі сяяли в актовій залі,вісім свідоцтв з відзнакою у тремтливих руках дев'ятикласників.Найстрашніший час для України,шлях надлюдських страждань та випробувань,обов'язково принесе омріяне майбутнє у нашу європейську країну.А це майбутнє творитиметься руками й розумом оцих маленьких випускників,які тепер знають,що війна,це не про сторінку в підручнику з історії,війна це про їхнє життя сьогодні.Учнями 11 класу була ініційована благодійна скринька "На допомогу ЗСУ".Зібрані кошти передані особисто в руки односельчанам,які сьогодні тримають українське небо.Один із медалістів мав би закінчувати школу на Харківщині і сьогодні та медаль для нього,то символ життя,життя,яке продовжується попри все. Директор ліцею Тетяна Шуманська,заступник з навчально-виховної роботи Людмила Івченко,класні керівники Андрій Сацута,Оксана Наконечна та Оксана Галуша подякували дітям,передали й найтепліші слова батькам, адже останні роки - це час випробувань. Найтемніша ніч перед світанком,тому обов'язково зійде сонце миру,сонце життя,сонце віри й любові у душі кожного випускника 2022 ліцею с.Павлівка.

  18.07.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 «28» 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60
  Всього новин: 356
;