Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  День гарбуза

  26 жовтня - День гарбуза 🎃🎃🎃
  Нашу Україну неможливо уявити без цього сонячного овочу. Різний за формою, кольором, смаком гарбуз може бути окрасою на будь-якому столі. 🧡
  Вчителі 4-А та 4- Б класів ,Лисак Н. П. та Кособуцька Т. В., підготували цікаві виховні години. Учні дізналися багато цікавого про гарбуз, його користь для організму, про українські традиції, пов'язані з цим сонячним овочем. 🧡Також намалювали малюнки 🎃.
  День гарбуза - неофіційне свято, але гарна нагода для позитивних емоцій, радості спілкування та добрих сімейних чи колективних традицій🎃.
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  День української писемності та мови

  Цього року вперше День української писемності та мови відзначаємо у нову дату. Учні 11- х класів та вчителі ліцею с. Павлівка доєдналися до написання національного радіодиктанту єдності, адже це є однієї з традицій свята.
  Текст диктанту «Дороги України» створила поетеса та перекладачка Катерина Калитко, читав – актор театру та кіно Олексій Гнатковський.
  Головна мета радіодиктанту єдності - не перевірити знання, а об'єднати українців в Україні та за її межами.
  Ми дуже раді долучатися щороку до написання національного радіодиктанту, бо «мова – це душа кожної національності, її святощі, її найцінніший скарб».
   
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Педагогічна рада

  Продуктивно, цікаво, пізнавально! В ліцеї с. Павлівка відбулася жовтнева педагогічна рада на тему: « Комфортне, безпечне, інклюзивне, розвивальне та мотивуюче освітнє середовище – результат спільної діяльності учасників освітнього процесу та пріоритетна вимога внутрішньої системи якості освіти».
  В осінніх тонах та форматі «осінньої панорами» працювали творчі групи педагогів, які поєднали теоретичні, практичні, методичні знання.
  Про комфортне освітнє середовище, як складову внутрішньої системи забезпечення якості освіти, ознайомила директор ліцею Шуманська Т.М. Вчитель інформатики звернула увагу на безпечне освітнє середовище – кібербезпеку та кібергігієну, запропонувала колегам виконати практичні вправи.
  Про безбар’єрність, рівні можливості і толерантність в освітньому середовищі розповіли вчитель початкових класів Федорак В.В. та асистент вчителя Бібікова В.В. Розкрили поняття: «Розвивальне освітнє середовище» -вчитель початкових класів Плахотнюк С.Р., вчитель англійської мови Ковальчук А.П., вчитель української мови Наконечна О.Б.
  Цікаві дослідження мотивуючого освітнього середовища - гнучкість в організації шкільного простору і дизайну розкрила Кугай С.В.
  Заступник директора з НВР Івченко Л.А. ознайомила з результатами анкетування по даній темі та обговорили питання, як створити освітнє середовище, яке мотивує, активізує, зберігає та розвиває?
  На засіданні педагогічної ради розглядались питання адаптації 1-х та 5-х класів, Стратегія розвитку фізичного виховання.
  Обговоривши питання безпечного освітнього середовища, як одного із чинників соціалізації здобувачів освіти та здатності забезпечувати життєвий успіх впродовж життя, педагогічна рада постановила:
  -Основним завданням сучасної школи є створення безпечного освітнього середовища, а також забезпечення прав, свобод та інтересів дітей.
  -Середовище має бути «живим» — мотивувати, активізувати дітей, сприяти збереженню їхнього здоров’я та гармонійному розвитку.
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Посвята в першокласники!

  🏫📚📝Школа – це дивовижний світ. Є в ньому місце і для напруженої праці, і для розваг та відпочинку.
  Сьогодні в нашому ліцеї відбулося особливе свято – посвята в першокласники! 🤗
  Цікаві конкурси і розваги підготували для найменших учнів їхні вчителі,Демчук Н. М. та Любенька Н. І. Діти відгадували загадки, уривки з казок,співали пісні, робили веселі руханки.🥳🙃
  По завершенню свята директор ліцею,Шуманська Т. М.,нагородила кожного посвідченням першокласника.🥇🏅
  Тож хочеться їм побажати успіхів, натхнення, терпіння, нових відкриттів на нелегких, але цікавих шкільних стежинах!
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень здорового харчування

  ✅✅✅Завершився Тиждень здорового харчування,який тривав з 16 до 20 жовтня.Про користь різних продуктів дізнались учні протягом цього тижня.🥛🥑🥦🍎🧀🥗🍚🍲🥩🥚
  Так,про види риб та користь рибних страв розповіли учням 4-А та 4- Б класу класні керівники Лисак Н. П. та Кособуцька Т. В. ,а Ковальчук А. П. та Любчик О.В. з учнями 8- А та 8- Б класу обговорювали значення страв з риби у харчуванні. 🐟🦞
  Учні 7- Б класу разом із класним керівником ,Білоус О. В.,створили лепбук "Здорове харчування",а Дичук Т. І.з учнями 7- А класу обговорили вміст вітамінів у фруктах та овочах. Кравчук І. І. з 6- А класом провела бесіду " Обираємо здоров'я". Учні 10 класу з класним керівником Кушнір Д. П. створили повчальне відео про правильне харчування.
  Повноцінне харчування – це одна з ключових складових для здорового розвитку дитини.
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі

  Міжнародний місячник шкільних бібліотек

  📒📘📖З 01 по 31 жовтня 2023 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек проводиться Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек під гаслом «Вірю в майбутнє твоє, Україно!».
  В ліцеї с.Павлівка здобувачі освіти беруть участь у буккросингу "Прочитав сам - дай прочитати іншому!!".📚📑📑
  30.10.2023 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 «5» 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67
  Всього новин: 402
;