Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Єдиний урок безпеки

  Новий навчальний тиждень ліцеїсти с.Павлівка розпочали з Єдиного уроку безпеки. Онлайн-урок проведено з ініціативи ГУ ДСНС України у Вінницькій області,за участі головного інспектора відділу ОППР та ЗЦЗ Хмільницького районного управління ГУ ДСНС України у Вінницькій області,капітана служби цивільного захисту Наталії Ткаченко та головного інспектора відділу ОПР МРУ ГУ ДСНС України у Донецькій області,старшого лейтенанта служби цивільного захисту Еріка Фоменка.Здобувачі освіти 1-11 класів стали уважною аудиторією для нових лекторів, запам'ятовуючи корисну інформацію: правила безпечної поведінки вдома,на вулиці; опрацювали алгоритм дій "Увага!Небезпечна знахідка"; повторили правила поведінки біля водойм, в екосистемах та під час сигналу "Увага!Повітряна тривога!".Формування у дітей практичних навичок з безпеки життєдіяльності - це завдання номер один для батьків, педагогів, працівників надзвичайних служб. На жаль, тепер для українських дітей це життєво необхідні уроки, які ігнорувати не маємо права,бо це наше життя,наша безпека.

  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Всесвітній день прибирання

  World Cleanup Day" 2022
  " Хай небо буде мирним, а Україна чистою!" під таким гаслом 17 вересня 2022 року здобувачі освіти ліцею с. Павлівка разом з мільйонами активістів зі 191 країни світу приєдналися до Всесвітнього дня прибирання! Основна мета акції - формування культури чистоти, об'єднання зусиль заради екологічного майбутнього, порятунку планети від сміття. Учні разом з вчителями сформували кілька локацій, які за кілька годин стали чистими і привабливими. Окрім традиційного прибирання, в цьому році новий формат прибирання - цифрове! Кожен з вас має можливість долучитись до акції, видаливши зайву інформацію зі своїх гаджетіа, хмарних сховищ, електронних ресурсів. Долучайтеся до акції, та зменшать кількість енергії, яка використовується приладами!#ПобачивПрибери #LetsDoItUkraine #WorldCleanup

  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  Здобувачам освіти в наш час потрібно бути здоровими. В рамках « Олімпійського тижня» який проходить у ліцеї с. Павлівка було проведено ряд цікавих заходів. Учні 10 класу доєднатися до фоточеленджу « Я і спорт» а учні 5-8 класів створили свій відеочелендж « Мій улюблений вид спорту».

  23.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Благодійна акція «Смілива гривня»

  Національний банк України ініціював всеукраїнську благодійну акцію «Смілива гривня», в якій наш ліцей бере участь і ми хочемо запросити долучитися до акції і Вас.
  Долучитися до акції ви можете в Пунктах мобілізації монет (магазини нашого села та фойє ліцею с.Павлівка).
  В межах акції ми збираємо монети номіналами 10, 50 копійок, а також 1, 2, 5 та 10 гривень та передаємо зібрані кошти на допомогу Збройним Силам України.
  Мета проведення акції – не тільки зібрати кошти на допомогу Збройним Силам України та дати можливість українцям зробити свій внесок у перемогу, а й поширити культуру благодійності серед дітей та молоді.
  Термін проведення благодійної акції “Смілива гривня” – з з01 серпня до 31 жовтня 2022 року
  Просимо Вас підтримати нашу благодійну акцію.
  Учнівська рада ліцею с.Павлівка
  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  День позитивного мислення

  У кожного з нас є шанс прокинутись зі словами “Сьогодні все буде добре!”.
  13 вересня в світі щорічно відзначають День позитивного мислення. Здобувачі освіти 10-б класу закликають усіх мислити лише позитивно.
  Вітаємо із Днем позитивного мислення та бажаємо з легкістю зустрічати перешкоди, а також дивуватись найпростішому!
  Живіть зараз і сьогодні, частіше пробуйте розслаблятися, навчиться дякувати, кожен день робіть добру справу, уявіть прекрасне майбутнє і найголовніше - відштовхуйте негативні думки. Пам'ятайте, позитивно налаштовані люди ніколи не скаржаться на своє життя, проблеми для них - спосіб самовдосконалення.І найголовніше..... запам'ятайте алгоритм: Позитивне мислення - Успіх - ПЕРЕМОГА!!!!💙💛🇺🇦🙏🙏🙏
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі

  Олімпійський тиждень

  Олімпійський тиждень в ліцеї с.Павлівка триває... Щоб навчити цінувати власне здоров’я,виховувати в школярів потребу в постійній руховій активності, зміцненні здоров’я, залучати до активних занять фізичною культурою та спортом в ліцеї щороку традиційно проводиться Олімпійський тиждень. Не виключенням став і цей рік.
  Працюємо на Перемогу!!!💙💛
  Все буде Україна!🇺🇦
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
  16.09.2022 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 «12» 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45
  Всього новин: 269
;