Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Символи моєї Батьківщини

  Скажеш одне тільки слово “Україна” – і в уяві постають тополя, вишні, калина в лузі, верба край долини. Спалахують у пам’яті чорнобривці, розкішні мальви та барвінок… Вони віддавна уособлюють красу моєї землі, духовну міць мого народу. Учні 5 – 6 класів провели гру - квест "Символи моєї Батьківщини", малювали малюнки та робили фото з українськими сиволами.

  30.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Тиждень народознавства

  Щоби по-справжньому пізнати свій рідний народ, необхідно вивчати історію, мову, культуру. І не тільки культуру, що створена талановитими архітекторами, художниками, музикантами, акторами, письменниками, вченими, але й ту, що впродовж багатьох століть творилася і плекалася в народному середовищі, передавалася від покоління до покоління, безперервно розвивалася і водночас зберігала певні стійкі свої риси, які утверджувалися, поширювалися, себто ставали традиційними.
  Зберегти та примножити традиції нашого народу, формувати уміння свято зберігати сторінки історії свого краю, виховувати любов до отчої землі – такою є мета тижня народознавства, який буде проходити у нашому ліцеї з 24 по 28 жовтня.
  30.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  Уроки мінної безпеки

  Напередодні осінніх канікул, які будуть проходити з 24 по 30 жовтня, класні керівники 1-11 класів Павлівського ліцею провели зі своїми вихованцями «Уроки мінної безпеки».

  30.10.2022 | Aдмін | Читати далі

  День захисників і захисниць України

  💙💛 14 жовтня ми відзначаємо День захисників і захисниць України.
  Людина в пікселі – це герой нашого часу. ЗСУ – це вже не просто абревіатура – це символ сили і мужності, за яким захоплено спостерігає світ.
  Від імені усіх ліцеїстів бажаємо кожному і кожній сили і витримки, вірних бойових побратимів та невтомних янголів-охоронців.
  Наша безмежна пошана і любов українським захисникам і захисницям!!!🇺🇦