Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ РЯТУЄ ЖИТТЯ!!!

  Представники Національної гвардії України провели для учнів 3-6 класів загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.Павлівка практикум "Безпечна дорога". Діти не тільки мали нагоду дізнатися більше про безпеку дорожнього руху,правила поведінки на дорозі,а й відчути усю відповідальність ситуації,побувати за кермом професійного авто нацгвардії. Місячник безпеки дорожнього руху-це не тільки комплекс виховних заходів,це надважлива можливість нагадати:БЕЗПЕКА НА ДОРОЗІ РЯТУЄ ЖИТТЯ!!!

  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Вибори президента школи

  13 вересня у нашій школі відбулися вибори президента школи. Перемогу здобула учениця 9-Б класу Лиса Аліна.

  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  ЗАХИСТИ СЕБЕ..

  Кіокушинкай-один з видів карате.Минув лише рік,як учениця 10 класу загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.с.Павлівка Дар'я Славінська почала займатися цим бойовим мистецтвом у спортивному клубі "Барс" м.Калинівка,а у скарбничці перемог уже відблискують перші нагороди.На відкритому чемпіонаті Одеської області з макотокай карате у прикладному розділі Дар'я здобула І місце. Для учнів початкової та середньої школи десятикласниця провела практикум"Захисти себе".Бажаємо подальших перемог цілеспрямованій Дар'ї,а учням школи-обов'язково почати займатися корисним спортом,адже це ваше здоров'я та безпека.

  17.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Благодійна акція «Серце до серця»

  У загальноосвітній школі I-III ст. с. Павлівка проведено 16-ту Всеукраїнську благодійну акцію «Серце до серця» під гаслом «Здорові немовлята!». Кошти збиралися з метою придбання неонатального медичного обладнання у дитячі лікарні України.

  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Велосипедний флешмоб"Рухайся сьогодні-і завтра зміниш світ"

  УКРАЇНО,ТИ У НАС ЄДИНА!!!!
  Тобі всього 30,наша квітуча матінко,позаду безліч трагічних сторінок,але майбутнє обов'язково буде безхмарним,бо наші серця б'ються заради твоєї незалежної краси.
  22 серпня і серця учнів загальноосвітньої школи I-III ст. с.Павлівка,серця жителів села урочисто виконали гімн на честь твого тернистого шляху,Україно.Велосипедний флешмоб"Рухайся сьогодні-і завтра зміниш світ"розфарбував центральну вулицю села у твої святі кольори - безмежну блакить і благодатне золото.
  Батьківщино,у твоє рідне небо,до ясного сонця,долаючи перешкоди,піднявся наш державний стяг,підказуючи сотням очей:"Слава і воля України не вмре ніколи"!!!
  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі

  Фестиваль ранкової зарядки "Рух заради здоров'я"

  Рух заради здоров'я...
  Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с .Павлівка приєдналася до фестивалю ранкової зарядки та рухових активностей "Рух заради здоров'я" з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.Активний та здоровий спосіб життя - це запорука гармонійного розвитку усіх.Учні початкової школи тепер розпочинатимуть свій ранок із корисної та позитивної зарядки.Будь активним!!!Рухайся разом з нами!!!Рухайся,щоб бути здоровим!!!
  10.09.2021 | Aдмін | Читати далі
  Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 «10» 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32
  Всього новин: 187