Академічна доброчесність.
Що таке академічна доброчесність та як її дотримуватись?
Долучившись до хабу доброчесності, учасники освітнього процесу ліцею с.Павлівка впродовж місяця проводили різноманітні активності та інтегрували навчальні матеріали від Офісу доброчестності НАЗК:
- всі педагогічні працівники успішно пройшли базовий курс від національного агентства з питань запобігання корупції: " Прозора школа: як побудувати доброчесність середовище ' та отримали сертифвкати;
- для 5 -8 класів були проведені різноманітні активності поширення ідей доброчесності в українському суспільстві;
- перегляд випуску "За дужками" з Олександром Елькіним.
-реєстрація для підлітків від ГО " Простір знань " на нову студію " Сила мого слова".
Продовжуємо цікаву та активну роботу, яка допоможе зрозуміти, як працює антикорупційної система в Україні, розібратися з поняттями доброчесності.
День довкілля
Роль зелених насаджень у вихованні підростаючого покоління є гарантією нормального фізичного та психічного розвитку дітей. Саме тому, благоустрій території навчального закладу, де тривалий час перебувають діти, вимагає особливої уваги, та повинен турбувати свідомість не окремих людей а всього суспільства. Сьогодні здобувачі освіти нашого ліцею здійснювали впорядкування клумб а учасники гуртка «Квітникарів» разом з учителем Кушнір Д. П висадили на території ліцею квіти. Дякуємо нашим постійним спонсорам родинам Гуменчук Т. П та Кушнір Д. П за надану весняну красу.
Благодійний проєкт “Квіти для школи!"
Благодійний проєкт “Квіти для школи!
Восени стартував благодійний освітній проєкт
#Flowersї4school, який спрямований на озеленення українських шкіл.
Здобувачі освіти ліцею с. Павлівка долучилися до соціально-освітньої програми "Квіти для школи"
від асоціації квіткових виробників Нідерландів та України і отримали колекцію цибулин квітів.
На початку грудня ми висадили цибулини квітів на клумбах нашого освітнього закладу.
І ось вони! Ніжні та прекрасні весняні квіти прикрашають клумби.
Квіти вселяють надію на краще майбутнє та віру в перемогу!
У квітні 2023 року стартував другий етап проєкту, що отримав назву “Квіти для школи”. Його мета важлива й водночас красива – перетворити українські школи на квітучі парки, де здобувачі освіти досліджуватимуть природу й завдяки цьому відновлюватимуть своє психологічне здоровʼя.
За рахунок благодійних внесків фонд планує закупити 100+ млн цибулин голландських тюльпанів, щоб кожна школа загальної середньої освіти в Україні отримала по 10 тис. цих весняних квітів і школярі разом із вчителями висадили їх на клумби.
Тож запрошуємо батьків, учнів вчителів та всю нашу громаду долучитися до проєкту й зробити свій внесок у підтримання емоційного стану діток, щоб попри війну дати їм теплі спогади про шкільні роки.
Як долучитися? Перейти за посиланням:
Натисність “Підтримати”. 10 гривень внеску = 1 цибулина.
Давайте разом зробимо наш заклад квітучим!
STEM- проекти на уроках технологій: "Математика на кухні "
STEM- проекти на уроках технологій: ""Математика на кухні "
Чи користуємося ми математикою на кухні?
З таким запитанням звернулася вчитель технологій Кушнір Діна Петрівна до здобувачів освіти 5 -х класів. Математика живе в наших оселях! Знайдемо її там. Зазирнути "на кухню" та познайомитися з технологією приготування бутербродів сьогодні можна було у 5-х класах.
Діти творчо працювали,використавши набір продуктів різної геометричної форми, фантазували і приготували апетитні бутерброди. Таке навчальне заняття показало, що навколо однієї теми можлива інтеграція знань з різних навчальних дисциплін.
День гостинності у Калинівський технологічний фаховий коледж
Сьогодні учні 9 класів з метою профорієнтації завітали на День гостинності у Калинівський технологічний фаховий коледж , де ознайомилися з навчально- матеріальною базою коледжа, відвідали майстер- класи , познайомилися з талановитими студентами КТФК, а також отримали консультацію щодо вступу до коледжу. Відвідали FASHION DAY КТФК. Де мали змогу познайомитися та побачити колекцію відомого дизайнера Олександра Очеретного, який є випускником КТФК. Тепер вибір стоїть перед учнями 9 класу.
Конкурсна гра «ШКОЛА ВИЖИВАННЯ».
Сьогодні основне завдання нашої країни – збереження головної цінності – громадян, їхнього здоров’я і життя. Як вижити? Яким буде наше майбутнє? Ці питання виникають у кожної людини. Адже ніякі блага цивілізації не замінять чистого повітря, прозорої води та нешкідливого харчування.
Як важливо у таких ситуаціях, щоб дитина не розгубилася й пригадала:як поводитися за таких обставин, як урятуватися самій й як допомогти вижити іншим. У рамках Дня цивільного захисту між здобувачами освіти 8 –х класів ліцею с. Павлівка була проведена конкурсна гра «ШКОЛА ВИЖИВАННЯ».
Команди 8А - 8Б класів успішно подолали чотири етапи змагань: "Спортивний», 'Збираємо аптечку в туристичній похід», «Виживання в лісі», « Юні конструктори» . Виконуючи завдання, здобувачі освіти показали свої фізичні здібності, рішучість і кмітливість, вміння діяти в будь – яких екстремальних ситуаціях, навички швидкого орієнтування і прийняття правильних рішень.
На завершальному етапі учні побували в ролі юних конструкторів, склавши вислови про надзвичайні ситуації, пояснивши їх значення: « Щоб у радості зростати, лиха слід не допускати», « Знати, щоб передбачати, передбачати, щоб діяти». Учасники змагань висловили думки про те, що складні життєві обставини вимагають від кожної людини мужності та рішучості, вправності, вміння не розгубитися у складній ситуації, а для цього потрібні знання та навички, які вивчаються впродовж життя.
Сторінки: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 «41» 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93
Всього новин: 553