Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Фоточелендж “Зоряні мрії дітей України”

  Учні ліцею с. Павлівка долучилися до фоточеленджу “Зоряні мрії дітей України”, присвячений Всесвітньому дню авіації і космонавтики, та професійному святу працівників ракетно-космічної галузі України, який відзначають 12 квітня 2022 року. Україна — визнана у світі космічна держава. Вона належить до числа провідних країн на ринку космічних послуг і технологій. Перший космонавт України Леонід Каденюк здійснив свій політ 19 листопада 1997 року, у складі міжнародного екіпажу на американському космічному кораблі «Columbia». Ми переконані, що після нашої Перемоги космічна галузь країни відродиться, зміцніє і легендарні «Мрії» будуть виводити космічні кораблі України у простори Всесвіту!
  Нехай здійсняться Мрії дітей України!
  Возможно, это изображение (1 человек и текст «REDMI NOTE 9 AI QUAD CAMERA»)
  18.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Навчальні дисципліни в умовах війни

  В ДСЯО розповідають, як викладати навчальні дисципліни в умовах війни

  Державна служба якості освіти в рамках проєкту “Супровід урядових реформ в Україні” (SURGe) разом з командою підтримки реформ МОН розробили поради щодо особливостей викладання навчальних дисциплін в умовах воєнного стану.

   

  Фахівці дали низку порад вчителям про те, на чому сконцентрувати увагу учнів у вивченні окремих предметів так, аби освітній процес в умовах надзвичайної ситуації проходив із максимальною користю для всіх учасників.

  11.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Психопедагогічні рекомендації

  Державна служба якості освіти України рекомендує збірник психопедагогічних рекомендацій для роботи з дітьми 6–11 років, розроблений в межах міжнародного волонтерського мініпроєкту «Урок для дітей України» (під час і після війни) міжнародного проєкту «ОDNOWA / ОНОВЛЕННЯ» від ГО "Міжнародна асоціація сучасної освіти, науки та культури" за участі фахівців Служби.

  Докладніше: 👉https://bit.ly/3tQ707G

  10.04.2022 | Aдмін | Читати далі

  Віримо у Перемогу! - діти України - рідній країні!

   Наша школа долучилась до мистецького марафону  "Віримо у Перемогу! - діти України - рідній країні!",  адже також
   прагнуть підтримати Збройні сили України,  наших Захисників і всіх, хто наближає момент ПЕРЕМОГИ! 
  💙💛Що ж ми запропонували дітям?
  Намалювати малюнок: створити візуал за допомогою комп'ютерної графіки, а саме цікавої програми Kids Doodle і намалювати малюнок  "Ми -це Україна".