Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  День народження Тараса Григоровича Шевченка

  🇺🇦Борітеся — поборете!
  Вам Бог помагає!
  За вас правда, за вас слава
  І воля святая!,🇺🇦
  9 березня святкуємо день народження Тараса Григоровича Шевченка.
  Тарас Шевченко для України і в Україні житиме вічно. Він сьогодні, як ніколи, органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно у вільній державі, підсвідомо і свідомо через уста кожного.
  Зважаючи на доленосні і бурхливі події в Україні, бачимо, що він живе посеред нас, додає сміливості і впевненості у боротьбі з нашими відвертими і прихованими ворогами.
  Учні 6-б класу Павлівського ліцею сьогодні читали поезії, відгадували ребуси,слухали вірші Тараса Шевченка у виконанні відомих акторів!! Ну і ,звичайно, невмируще слово Кобзаря звучало у вустах сучасних співаків!!!
  #Віримо_в_перемогу
  #Україна_понад_усе

   

   


  Сьогодні, 9 березня, виповнюється 209 років від дня народження видатного українського поета, прозаїка, художника та громадського діяча Тараса Шевченка. Його сміливо можна назвати символом української нації, творчість якого присвячена боротьбі нашого народу за свободу та рівність і проти поневолення. Ворог за часів Тараса Шевченка у українців був той самий, що і зараз – москалі. Тож вірші нашого видатного поета у часи війни з росією звучать по-особливому і несуть нові сенси.

  Покликання на відео: www.facebook.com/100018118120977/videos/529253482663974  12.03.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
;