Ліцей. с.Павлівка

Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  Підсумуємо 2022 і переможемо в 2023!

  Минає тривожний рік, який пише нову історію вільної, нездоланної країни.
  У ньому ми ділили горе родин, які втратили рідних: синів,чоловіків, батьків, братів, наших колишніх учнів.. Переживали дні тривоги та відчаю і ночі темряви та страху. Ми навчилися жити одним днем тут, на своїй землі і тепер , потайки чекаючи омріяної , однієї для всіх перемоги. Ми відчули значення рідного слова, історії, культури та віри для кожного. Разом усвідомили, що означає бути єдиним народом і єдиною нацією,.
  Воєнний час зробив виклик усій системі освіти. Але ми перелаштувалися і справилися, опанували змішане навчання, навчилися діяти під час повітряної тривоги, вчитися і вчити у гуглкласах, пристосувалися до графіка відключень енергопостачання, до змін у розкладі через відсутність Інтернету. Кожен зрозумів,що результат навчання залежить від власної самоорганізації та відповідальності, адже молодому поколінню потрібно буде і відстоювати незалежність держави, і відбудовувати зруйноване війною життя. Тому, напевно, сьогодні освіта відіграє ще важливіше значення, ніж у мирний час.
  Колектив ліцею с.Павлівка сумлінно трудився щодня не тільки в освітянській царині,а й у волонтерські,благодійній,господарській. Працювали постійно підтримуючи кожного, хто зараз боронить кордони нашої святої України, хто постраждав, втратив домівку,мусив змінити місце проживання.
  Маскувальні сітки, постіль для переселенців,пироги-струдлі та вареники,салати з капусти, овочі,солодке печиво ,окопні свічки, іграшки ,книжки та солодощі для дітей зі звільнених територій,малюнки, ялинкові прикраси ,символічні листівки , благодійні кошти на допомогу ЗСУ, кошти односельчанам-воїнам на дрони, автомобілі, не забули і про миколаївські подарунки для наших дітей особливої категорії - багато зроблено,усього й одразу не перерахуєш… А звістка про те, що з міської ради буде від’ їжджати машина з продуктами на передову, була сигналом дії для усіх. Як не висловити словами щирого захоплення тим, якими ми усі стали! Ось тому хочу подякувати усім працівникам ліцею, відділу освіти, міській раді, підприємцям, місцевому господарству, керівникам закладів освіти,батькам, учням , усім односельчанам та старості села за доброзичливість, за щедрість та велику підтримку усіх справ нашого колективу у цей важкий воєнний час. Бажаю усім, щоб 2023 рік був таким же яскравим, як наша українська віра у перемогу, таким же гарним , як прикрашена новорічна ялинка та рідна домівка,таким же веселим , як сам Новий Рік!
   


     02.01.2023 | Aдмін

  Вернутись назад
;