Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Ліцей. с.Павлівка Калинівської міської ради Вінницької області

Новини

 

 

 

  ДЕНЬ ЄВРОПИ В УКРАЇНІ

  Щорічним святом миру і єднання є День Європи. Свято відзначають 9 травня Європейський Союз, прапором ЄС прикрашають вулиці 27 міст країн Європи. Цьогоріч День Європи для українців – це особливий день, адже нашу країну та ЄС єднають спільні цінності, історія та культура, демократія і свобода. Відзначення Дня Європи – це важливий крок у зміцненні самоідентифікації України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи. Європейський Союз виступає союзом демократичних держав, що працюють разом заради збереження миру.
  У цей день здобувачі освіти ліцею с. Павлівка долучилися до освітніх заходів про Європейський Союз, були проведені тематичні уроки, виховні заходи, віртуальні подорожі, конкурс малюнків – асоціацій про країни ЄС. Всі заходи, спрямовані на європейські цінності, формування єдиного європейського простору та ролі в ньому України. Головна мета відзначення в Україні Дня Європи – формування думки щодо євроінтеграційного курсу нашої держави.
  Відзначення Дня Європи в Україні – це важливий крок у становленні України як європейської держави, причетної до традицій і цінностей Європи та подальший її вступ у ЄС.
  16.05.2022 | Aдмін

  Вернутись назад